Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
East Blue bossları Örümcek Adam'daki Sinister Six gibi ekip olup Luffy'ye saldırsa efsane olurdu. :D
Aynen güzel olurdu. Bir şekilde ortaya çıkacaklarını düşünüyordum ama nasıl ve ne için gelecekler hep merak ediyordum. Kuro, Krieg, Arlong, Galley ve diğer iki kişi. Buggy ve Alvida'da olabilir ama onlar artık rütbe atladı :D Bu fikri tuttum :good::sapkali:

Bölüm harkaydi lan.Sanki bir filmin son sahnesini izlermiş gibiydi.Alttan hafif bir müzik ve duygusal anlar eşliğinde harika bir bölümdü bunun animeye uyarlaması harika olur.Toei bunun içine edemez bile yani.

Aynen güzel olurdu. Bir şekilde ortaya çıkacaklarını düşünüyordum ama nasıl ve ne için gelecekler hep merak ediyordum. Kuro, Krieg, Arlong, Galley ve diğer iki kişi. Buggy ve Alvida'da olabilir ama onlar artık rütbe atladı :D Bu fikri tuttum :good::sapkali:
Öyle bir durumda Galley ekipte yer almazdı büyük ihtimalle. Dediğin isimlere ek olarak Morgans da var. :D Buggy'nin shichi olması işi bozuyor. Yoksa hem Alvida ve Buggy ile tam 6 kişi oluyorlardı hem de Buggy tam onları organize edecek çakallıkta bir karakterdi. :D

Bu arada karşılarında Big Mom'ı gören Germa ve Jinbe çok soğukkanlı gözüktü gözüme. :hmm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık