Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 901. Bölüm ve Sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir çıkış ve kurtuluş yolu bularak aradan sıyrılmalarını bekliyorum. Arka da bayrak yada onlara yardım eden Germa 66 yı bırakmalarına birşey diyemem. Gerçi bayrağa da çok takılmıyorum. Bir kandırma olarak kullanabilirler. Big Mom ve tayfasının Luffylerin hakkından geldiklerini düşünmeleri en makul senaryo. Pastayı yiyen ve fazlasıyla memnun kalan Big Mom ve onun bölgesinde bir rahatlama ve gevşeme olacaktır. Germa 66 esir tutulabilir. Basına tayfanın öldüğü ve müttefik Germa'nın esir olduğu yayılır. Kafamdaki tek soru bizimkilerin nasıl kurtulduğu yada kurtulacağı ve Bege'nin durumu. Bir deniz kabarcığı ile dalmalarını öngörüyorum. Ama orada patlayan ve batan gemi kimin gemisi. Bizim geminin bilmediğimiz bir özelliği de olabilir.

Bu arc'tan sonra Koca Ana Korsanları toparlanma sürecine gireceklerdir. Cracker'ın komutanlık rütbesi düşebilir ve yerine Daifuku ile Oven tatlı komutanı olabilir.

Oda, bizimkilere ne olduğunu uzun bir süre göstermese daha güzel olur. Araya Reverie girer ve uzunca bir süre bizimkilere ne oldu, öldüler mi kaldılar mı diye düşünür dururduk. Reverie arc bittikten sonra bizimkiler ortaya çıkar ve Wano'ya varmış olduklarını görürdük. Nasıl kaçtıklarını da bir flashback ile öğrenirdik. Ondan sonra başlasın Wano arc.

Bu bölümden sonra belki bir veya bir kaç hafta tayfayı göstermeyebilir. Kaidoya giden diğer ekipler bir şaşırır falan. Sonra bizimkilerin nasıl kurtulduğunu gösterir. Bizimkiler diğerleri ile buluşur. Kaidoya saldırırlar.

Sanji gen uyanışını yapar. Judge ile birlikte Snack, Oven gibi adamlarla vs atar. Bu sayede hem balıkadamlar, hem germa, hemde bizimkilere yardımcı olur. Sonrasında bizimkiler sağ sağlim ordan çıkarlar.

Big mom pasta bittiğinde bayılır ve almış olduğu ruhlar "kullanılmayan yıllar" sahiplerine geri döner. Bu olay Big Mom korsanlarının sonuna işarettir. Karasakal gelir ve Tottland'ı yerle bir eder. Bazı karakterler ayna dünyasının içine kaçar. Karasakal tayfası bu korsanlara dokunamaz. Karasakal vs Luffy arasındaki savaşta başta Katakuri olmak üzere sağ kalan bütün Tottoland sakinleri yardıma gider.

Ceaser ise Kaido adamlarına yakalanmıştır. Smile üretimine devam eder.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık