Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 901. Bölüm ve Sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Patlama işini Sabo'da yapmış olabilir, oradan da reverie'ye akar belkim. Luffy umutla işaret ettiğine göre, biri veya birileri gelmiş olabilir. Wadatsumi ağzını açıp gelmiyorsa :D

Vinsmoke ve geri kalanları Bege kurtarabilir.

Şuraya Reverie tahminimi bırakayım ben de.

Alabasta kralı Nefertari Cobra gizli tarih ile ilgili sorular soracağını söyluyordu. Bu yönde bir beklentimiz var. Bu soruları soran Alabasta'nın K.Kore gibi haydut devlet ilan edildiğini görebiliriz. Haydut devlet ilanından sonra buster call ile Alabasta'ya saldırı emri verilebilir. Bu noktadan sonra Devrimcilerin devreye girerek Alabasta'yı kurtarma ve kendi taraflarına çekme durumu olabilir.

Reverie arc.Bence şöyle olur.

Tam toplantı esnasında toplantıyı bölen Lafitte gibi Dragon havalı bir biçimde mekana sızar ve pencereden bakış atar.

Bu kim devrimci dragon diye şaşırırlar.

Şöyle en okkalısından sağlam bir nutuk atar.Ne Trump ne de diğer liderler ulaşabilir buna günümüzde.

Liderlerin yarısından fazlası.

- Müthiş.
- Bu düşünceler... inanılmaz.
- Böyle bir beyin bunları neden düşünemedim.
- Sen filozof olmalısın.
- Hayır kahin.

Tam atraksiyona geçeceklerdir Sabo da kargasının üzerinde gelmiştir ki Cp0 görünür.

Dragon : Olamaz bu Cp0 ! Sabo çabuk ol gemiye geri dönüyoruz.

Sabo : Ama henüz daha işimiz bitmedi.

Dragon : Bu kadarı yeterli.

Sabo : (Den den mushi ) Koala diğer komutanlara söyle.Bizi tanıdılar siz kaçın.Buluşma noktasında biraraya gelelim.

Ve mekandan ayrılırlar.Toplantı sonrası 10 civarı lider ayrılmak istediğini yada kuralları değiştirmek istediğini söyler büyük bir kriz çıkar.Gorosei kudurmaktadır.

Konu güzelmiş :D, kendi senaryomu fake spoiler olarak vermeyi planlıyorum onçin şimdi yazmıyorum :/

Şuraya Reverie tahminimi bırakayım ben de.

Alabasta kralı Nefertari Cobra gizli tarih ile ilgili sorular soracağını söyluyordu. Bu yönde bir beklentimiz var. Bu soruları soran Alabasta'nın K.Kore gibi haydut devlet ilan edildiğini görebiliriz. Haydut devlet ilanından sonra buster call ile Alabasta'ya saldırı emri verilebilir. Bu noktadan sonra Devrimcilerin devreye girerek Alabasta'yı kurtarma ve kendi taraflarına çekme durumu olabilir.
Alabasta'yı çıkarırlarsa Dressrosa da çıkar gibi, sonuçta benzer kaderleri paylaşıyorlar. Hükümet eliyle dokunulmaz yapılan korsanlar ülkelerini ele geçirmek istemiş veya geçirmiş. Hatta olaya şahit olan komşu ülkeler var, bizzat içinde olan Kano ülkesine bağlı adamlar, Kral Elizabello falan da var. Büyük bi dalga şeklinde yıkım başlayabilir vuhoo :D Olsun çünkü.

Konu güzelmiş :D, kendi senaryomu fake spoiler olarak vermeyi planlıyorum onçin şimdi yazmıyorum :/

Alabasta'yı çıkarırlarsa Dressrosa da çıkar gibi, sonuçta benzer kaderleri paylaşıyorlar. Hükümet eliyle dokunulmaz yapılan korsanlar ülkelerini ele geçirmek istemiş veya geçirmiş. Hatta olaya şahit olan komşu ülkeler var, bizzat içinde olan Kano ülkesine bağlı adamlar, Kral Elizabello falan da var. Büyük bi dalga şeklinde yıkım başlayabilir vuhoo :D Olsun çünkü.
Alabasta'nın çıkarılma sebebini işgale değil, yasaklanmış olan "gizli tarihi araştırma" kuralını çiğnemesine bağlamıştım oysaki. :(

Ama ikisi birden Shichi kurumunun kaldırılması için baskı yapabilirler.

Alabasta'nın çıkarılma sebebini işgale değil, yasaklanmış olan "gizli tarihi araştırma" kuralını çiğnemesine bağlamıştım oysaki. :(

Ama ikisi birden Shichi kurumunun kaldırılması için baskı yapabilirler.
Nereye bağladığını biliyorum da birbirlerine sempati besleyeceklerini ve toplu bi başkaldırı olabileceğini söyledim sadece sen Alabastayı kayırırlar deyince.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık