Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler da saçma olan ne acaba bu yorumları sık sık görüyorum. Çocukken sinek öldürecem deyip vurduğu çocuğu hastanelik eden birinden bahsediyoruz.

Ne bekliyordunuz Luffy gelip tek mi atsaydı? Yoksa Sanji pasta ile öldürseydi mi kadını? Yorumlarınız şaşırtıcı gerçekten :(
Koca Ana'nın Sunny'e yetişmesinden bahsediyorlar gücünden değil. Güçten bahseden forumu terk etsin zaten.

Pastanın ile yaramaması her zaman olasıydı zaten. Şaşırtan diğer gelişmeler.

Ama ben BM'nin pastayı yiyip en mutku en yumuşak huylu haline dönmesini bekliyordum. Iva yiyeceklerin kişilik üzerindeki etkisinden bahsetmişti. Tüh : (

Koca Ana son derece hızlı hareket edebiliyor. Pasta dağıldıktan sonra Zeus'a atlıyor ve saniyesinde bizimkilerin tepesine biniyor. Denizde kovalamaca uzun sürdü, çünkü şekerin üstünde gidiyordu. Zeus ve Prometheus geldikten sonra yine bizimkilerin tepesine bindi. En son Bege'i kovalarken Prometheus çok büyüdüğü için yavaş hareket ediyordu.

Spoiler gerçekse şu anda Koca Ana fanları:

Koca Ana'nın Sunny'e yetişmesinden bahsediyorlar gücünden değil. Güçten bahseden forumu terk etsin zaten.
Ona bir şey diyemem ama böyle bir şey varsa da bunu öyle atlamaz göstermiştir. Açık bırakmaz böyle bir şeyin ucunu, Sanji'ye falan da giydirenler olmuş oradan yazdım birazda.
Bir bakalım gelsin ondan sonra yazışırız, Herkes Reis gibi değil tek başına iş yapsın :good:
Adam 2 dk Kaido çalışamasa ölüp gidecek sen diyorsun ki tek başına iş yapıyor. Kaido arada adam gönderip Dof'a baktırıyordur evde ki kadın gibi ''Git şuna bak bir eksiği varsa alalım'' diyordur. :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık