Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok fazla şaşırtmayan, beklenilen bir bölümdü. Luffy-judge konuşması güzeldi. cinli reis bizim tavşana iyi kurulmuş onu gördük. Bölümden daha çok bölümün hazırladığı zemin dikkatimi çekti. Morgansın oradan kaçabilmesiyle BM'ın düşmesi benim gözümde kesinleşti. Şöyle ki eğer orada morgans olmasaydı, X kişisi Big Mom'ı düşürmüş olacaktı. Şimdi Luffy ve müttefikleri tarafından çok ağır darbe almış ve savunma sistemi çökertilmiş Big Mom, X kişisi tarafından indirilmiş oldu. Bana kalırsa Bİg Mom'ı indirmeye sağlam bir filo ile yeni amiralimiz Ryokugyuu yollanacak. Baygın haldeki Big Mom'ı koruyacak tek birlik Perospero'lar. Ancak bu durumdan en kârlı karasakalın çıkacağını düşünüyorum. Bence karasakal devrimcilere sadece silah için değil 4. yol poneglifinin devrimcilerde olduğu bilgisini elde ederek gitti. poneglifi aldı ve Baltigo'dan çekildi. karasakal şimdi de denizciler ile BM korsanları arasındaki karışıklıktan faydalanıp, oradaki poneglifi ele geçirecektir. böylece luffy'de 2, karasakal'da 2 poneglif olacaktır. Luffy Kaido'yu indirip ondaki poneglifi de elde ettiğinde karasakal jaya arctaki gibi luffyleri takip ederek raftele bizimkilerin peşinden gidecek, şuffy ile orada dövüşecektir. Bu arada luffy korkunç bir müttefik gücüne sahip şu an. büyük hasırşapka filosunun yanı sıra, minkler,balık adamlar, Marco ve WB korsanlarının bir kısmı. Law, Bege, inu, neko, zoro sanji ve jimbei 1'er süpernova sayılırsa 7 süpernova, luffy sağkol sayalım marco ile beraber 2 sağ kol. Ve bu minimum sayı. Bu çocuğun yonkou koltuğuna oturması yakındır.
Haberlerin karargaha ulaşması ve bir yonkou'ya baskın hazırlığı süresince hem BM uyanır hemde yaralılar düzelir, Katakuri kalkar onun için ben birinin geleceğini düşünmüyorum

Haberlerin karargaha ulaşması ve bir yonkou'ya baskın hazırlığı süresince hem BM uyanır hemde yaralılar düzelir, Katakuri kalkar onun için ben birinin geleceğini düşünmüyorum
+ olarak Reverie bu kadar yakınken karargah Mariejoa'nun ve kralların savunmalarını en yüksek seviyede tutacağından bu işin gerçekleşmesi yaş.

bence haberler çoktan ulaştı karargaha. Denizcilerin haberleri gazeteden öğrendiğini sanmıyorum. Ya da karasakalın. Bence karasakalın da bir ajanı vardır orada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık