Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boss'lar için önemli değil bu durum. Luffy istiyorsa 2 milyar ödülle gitsin gene küçümsenir Kaido tarafından. :/
Geçen bununla ilgili bir konu açacaktım toparlasaydım eğer.Önce lordlar aklıma geldi ama bütün bosslar için geçerli bu durum.

Rastgele video izlerken aklıma geldi.Jinbei vs Moria dövüşü mesela.O beğenmediğimiz Moria var ya Jinbei'yi görür görmez en güçlü silahlarını çıkarıyor 2 tane makas eline onunla saldırıyor.Aynı Ray'den darbe alan Kizaru gibi.Dedim kendi kendime bu adam niye Luffy karşısında bu silahları bir kez olsun çıkarmadı.Çok saçma yani.Buradan crocodile dahil birçok rakibin Luffy karşısında gerçek anlamda kendini göstermediği anlaşılmış oluyor.Neden adamın marinefordda farklı profil çizdiği falan.Serinin en büyük kanayan yarası bu bana göre.Herşey ama herşey kurguya göre o kadar.

Geçen bununla ilgili bir konu açacaktım toparlasaydım eğer.Önce lordlar aklıma geldi ama bütün bosslar için geçerli bu durum.

Rastgele video izlerken aklıma geldi.Jinbei vs Moria dövüşü mesela.O beğenmediğimiz Moria var ya Jinbei'yi görür görmez en güçlü silahlarını çıkarıyor 2 tane makas eline onunla saldırıyor.Aynı Ray'den darbe alan Kizaru gibi.Dedim kendi kendime bu adam niye Luffy karşısında bu silahları bir kez olsun çıkarmadı.Çok saçma yani.Buradan crocodile dahil birçok rakibin Luffy karşısında gerçek anlamda kendini göstermediği anlaşılmış oluyor.Neden adamın marinefordda farklı profil çizdiği falan.Serinin en büyük kanayan yarası bu bana göre.Herşey ama herşey kurguya göre o kadar.
Luffy ve Moria dövüşü olmadı zaten hiçbir zaman. Başlangıçta Luffy ile oynuyordu bildiğin. En son ormanda kandırıp gitti. İşin doğrusu tayfa vs Moria oldu. En sonda ise Moria bütün gölgeleri çekip en güçlü formuna ulaştı zaten. Makas çıkarmalık bir durum olmadı bile.

Luffy ve Moria dövüşü olmadı zaten hiçbir zaman. Başlangıçta Luffy ile oynuyordu bildiğin. En son ormanda kandırıp gitti. İşin doğrusu tayfa vs Moria oldu. En sonda ise Moria bütün gölgeleri çekip en güçlü formuna ulaştı zaten. Makas çıkarmalık bir durum olmadı bile.
Eh işte demek istediğim o zaten.Başlangıçta bir vs vardı iyi kötü karşılaşma ve dövüş olarak.Sadece Moria oynamıyor işte hepsi oynuyor Luffy ile Crocodile da saat koyuyordu o da o şekilde oynuyordu.Bütün bossları az yada çok böyle dövüştürüyor mangaka bana göre.Ondan sonra savaşta croco görünce şaşırıyoruz.Zayıf denmesine kızıyor asıl gücünü gösteriyor mangaka.

Eh işte demek istediğim o zaten.Başlangıçta bir vs vardı iyi kötü karşılaşma ve dövüş olarak.Sadece Moria oynamıyor işte hepsi oynuyor Luffy ile Crocodile da saat koyuyordu o da o şekilde oynuyordu.Bütün bossları az yada çok böyle dövüştürüyor mangaka bana göre.Ondan sonra savaşta croco görünce şaşırıyoruz.Zayıf denmesine kızıyor asıl gücünü gösteriyor mangaka.
Başlangıçta dediğin şeyler oluyor ama asıl dövüş başladığında ne var ne yok sergiliyorlar zaten. Asıl güçlerini sonradan görme durumu olmadı hiçbir zaman. Güçleri neyse bire bir görüyoruz zaten hepsini. Croco'nun olayı ise bambaşka. Op'un zaman çizelgesinin değişmesi, araya bir sürü karakterin girmesi, güç seviyelerinin artması... diye gider.

Son düzenleme:
Bölüm nedense benim gerçekten hoşuma gitti. Fazlaca sahne ve zemin hazırlaması gördük ve hızlı hızlı geçişler oldu. Geçiş bölümlerine genelde iyi bile vermemişimdir ama bu geçiş bölümünü sevdim. Çok yorumlanacak yeri yoktu. Yorumlanacak yerleri de güzel yorumlamışsınız yine, elinize sağlık.

Arc konusunda da iki üç seven kişiyi(bu konuya yazanlardan) yalnız bırakmak istemiyorum. Nedenleri çok açmadan, bazı yerleri ve nedenleri zorlama olsa da genel olarak beğendiğim bir arc oldu. 900'ü iple çekeceğiz şimdi sınav haftasında

İlk defa kötüye oy verdim yonkou bölgesinden kaçmak üzereler ama hiç o havayı vermiyor ayrıca Sanjiden bu bölüm bir şey bekliyordum ama o da yok.

İlk defa kötüye oy verdim yonkou bölgesinden kaçmak üzereler ama hiç o havayı vermiyor ayrıca Sanjiden bu bölüm bir şey bekliyordum ama o da yok.
Etraflarının sarılma sahnesi ve o kapana sıkışma hissiyatını iyi yansıttığını düşünüyorum ben.

Sanji'yi yine bir şeyler oyalıyor çünkü. lol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık