Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen de şimdi konu dışı yaptın, bunu özelden desen yer kaplamazdı. Konu dışı olması da sana göre. Bölüm anket değerlendirmesi bana göre konu içi bir tartışma. Boş yapma, şikayet et rahatsız olduysan.
Sin di şimdi kini dişi yiptin bla bla. Mükemmel bi argümanmış eyvallah. Bu şekilde yazdıkça kimse müdahil olup mesajlara çeki düzen vermiyor sanırım çok güzel.

Sin di şimdi kini dişi yiptin bla bla. Mükemmel bi argümanmış eyvallah. Bu şekilde yazdıkça kimse müdahil olup mesajlara çeki düzen vermiyor sanırım çok güzel.
Siz diyorsun, ortada alıntıda tek ben varım. 50 sayfa diyon demek ki geçmişten gelen bir şey var. Sana göre sen dolu tartışma yapıyorsun, siz dediğin kimse biz boş yapıyoruz. Özelden söyleyemek yerine hedef gösteriyorsun. Ben üye olmadan öncede sonra da bölüm yorum sayısı fazlaydı. Herkes zaman zaman sen dahil konu dışı 1 cümle, iki kelime hatta sadece ifade mesajı bile atıldı mı bana onu söylemeni rica ediyorum, bu konu ya da başka manga konuları dahil? Ayrıca mesajlar konu içi sayılır. Ne bileyim konu dışında bile rahatsız etme ölçüsü vardır. Karakter kıyası yaparsın, diğer üyeleri çekersin iş başka yerlere gider rahatsız eder falan anlarım ama bu tamamen boş oluyor kusura bakma. Oy verme olayını açan ben değilim başta konu dışı olmuş, benle beraber sana göre boş mesajlar atan başkaları da var ama hedef tek kişi. Mesajın kıyısına bölümden bir şey yazınca konu içi mi oluyor?

Kendin zaman zaman yaptığın şeyden bana sitem etmeyeceksin, samimi olmuyor.

1 konuya 3 mesaj atılır diye kural mı var? Sonradan aklına bir şey gelen edit yapsın, yeni mesaj atmasın mı?

Son düzenleme:
Siz diyorsun, ortada alıntıda tek ben varım. 50 sayfa diyon demek ki geçmişten gelen bir şey var. Sana göre sen dolu tartışma yapıyorsun, siz dediğin kimse biz boş yapıyoruz. Özelden söyleyemek yerine hedef gösteriyorsun. Ben üye olmadan öncede sonra da bölüm yorum sayısı fazlaydı. Herkes zaman zaman sen dahil konu dışı 1 cümle, iki kelime hatta sadece ifade mesajı bile atıldı mı bana onu söylemeni rica ediyorum, bu konu ya da başka manga konuları dahil? Ayrıca mesajlar konu içi sayılır. Ne bileyim konu dışında bile rahatsız etme ölçüsü vardır. Karakter kıyası yaparsın, diğer üyeleri çekersin iş başka yerlere gider rahatsız eder falan anlarım ama bu tamamen boş oluyor kusura bakma. Oy verme olayını açan ben değilim başta konu dışı olmuş, benle beraber sana göre boş mesajlar atan başkaları da var ama hedef tek kişi. Mesajın kıyısına bölümden bir şey yazınca konu içi mi oluyor?

Kendin zaman zaman yaptığın şeyden bana sitem etmeyeceksin, samimi olmuyor.
Evet bölüm anketine anlık olarak göz atmanın zamanı geldi. Bunu bu şekilde 3-5 saatte bir konuya yazsam hiçbir şey olmaz herhalde.

18:47 Cuma, 23 Mart 2018 (GMT+3)
  1. Çok İyi
    24 oy
    21.1%

2. İyi
    41 oy
    36.0%
  3. *
    Orta
    30 oy
    26.3%

4. Kötü
    10 oy
    8.8%

5. Çok Kötü
    9 oy
    7.9%

Evet bölüm anketine anlık olarak göz atmanın zamanı geldi. Bunu bu şekilde 3-5 saatte bir konuya yazsam hiçbir şey olmaz herhalde.

18:47 Cuma, 23 Mart 2018 (GMT+3)
Bana ne diyorsun, istediğini yap. İkili tartışma çıkartıp daha çok konu dışı yaptırdın. İsyan ettiğin şeyi sen yapacaksan niye isyan ettin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık