Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caramel ana gelemez çünkü Big Mom yedi onu. Arc sonunda çözümlenmemiş pek birşey kalmadı. İstedikleri herşeyi alıp gidiyorlar. Giderken Sanjiyede bir dövüş çizse ne ala.

Zehirsiz tadı güzel pastayı yiyince BM çok memnun olacak sonra herkes mutlu mesut yaşayacak. Hatta Bm korsanları bizimkilere minnettar olurlarsa şaşırmam
Her şey yolunda gitti diyelim aklıma takılan soru bu bigmam pastayı yedi zevkten bayıldı.
Kalktığında lannnn pastayı yapanı getirin bana diye sormaz mı :D Sanji olduğunu öğrenince luffy tayfasının peşinden gemi ile gitmez mi :D

Forumda 4 bin kişi var yarısı baksa bölüme 2 bin eder, 4 kişi de beğenmesin çok mu? Asıl her bölüm istisnasız çok iyi veya her ne oyu veriyorsa sürekli ona atması tuhaf olur.
Yok yahu .Beni yanlış anladın .Tabi ki atabilirler . bana göre Mükemmel bir bölüme başkaları kötü verebilir . zevkler tartışılmaz diyip sıyrılayım konudan .

CP0 kalanları düşürebilir mi? Pek mümkün gözükmüyor. BB gelirse de pek iyi olmaz bence.

Ee Bu kadın düşmezse ne olacak? Hayırlısı bakalım.

Acaba bu kadar yıkıma sebep olduktan sonra ve hayatında yediği en iyi tatlıyı yedikten sonra bu kadının tatlı krizleri bu vesileyle biter mi acaba?

Sanji'yi güçsüzleşti, bu yüzden değersizleşti diye gören adamlar Judge'ın dediklerini sahiplenebilir de:
1- Gastino'nun mekanına çocukları defalarca bırakmaya çalışmaktan, ağlayışlarına güvenmemekten
2- Bunun üzerine Doflamingo'nun metresinin ağzından çıkan laflara kayıtsız güvenmesinden
3- Meriçliğinden
4- Bunun üzerine tayfayı terk edip, kaptanına ihanet edip, düşman hattında ağzınını burnunu kırıp laylaylom gezmesinden
Kıl kaptıysak kusura bakmayın da, biz o dediğiniz haterlardan değiliz. Violet, babasına asırlık eziyet çektiren adamın altından çıktıktan sonra abdest almış mı da bütün tayfanın hayatını tehlikeye atıyorsun? Sen kimsin lan (Sanji).

Sanji'yi güçsüzleşti, bu yüzden değersizleşti diye gören adamlar Judge'ın dediklerini sahiplenebilir de:
1- Gastino'nun mekanına çocukları defalarca bırakmaya çalışmaktan, ağlayışlarına güvenmemekten
2- Bunun üzerine Doflamingo'nun metresinin ağzından çıkan laflara kayıtsız güvenmesinden
3- Meriçliğinden
4- Bunun üzerine tayfayı terk edip, kaptanına ihanet edip, düşman hattında ağzınını burnunu kırıp laylaylom gezmesinden
Kıl kaptıysak kusura bakmayın da, biz o dediğiniz haterlardan değiliz. Violet, babasına asırlık eziyet çektiren adamın altından çıktıktan sonra abdest almış mı da bütün tayfanın hayatını tehlikeye atıyorsun? Sen kimsin lan (Sanji).
O değilde Sanji Zeff için geldi Whole cake'e ama kaçtı şuan. Eee Zeff ne oldu anlamadım :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık