Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl Judge'nin ölmesi efsane olur. Kötü baba gider yerine daha duygulu evlatlar kalır. Germa'yı da bunlar yönetir. Harika olurdu gerçekten.
Aslında baktığımız zaman judge tarafından açıklanmayan çok şey var. Adam yıllarını vegapunk la geçirmiş ve hiçbir şey anlatmadı bu konu hakkında. Yani dünya hükümeti hakkında olsun vegapunk hakkında olsun çok şey biliyor bence ama işte bunları anlatacak uygun ortam oluşmadı daha. Dediğin gibi judge haplarla veya teknolojiyle çocuklarının duygularını geri verebiliyorsa amenna güzel olur başa geçmeleri :good:

Aslında baktığımız zaman judge tarafından açıklanmayan çok şey var. Adam yıllarını vegapunk la geçirmiş ve hiçbir şey anlatmadı bu konu hakkında. Yani dünya hükümeti hakkında olsun vegapunk hakkında olsun çok şey biliyor bence ama işte bunları anlatacak uygun ortam oluşmadı daha. Dediğin gibi judge haplarla veya teknolojiyle çocuklarının duygularını geri verebiliyorsa amenna güzel olur başa geçmeleri :good:
Aynen bu yönden bakarsak ölmesi biraz da mantıksız olur. Dediğin gibi Judge'nin anlatacakları var daha. Bir yandan da çok zeki bir adam. İmana gelirse biraz, aklına ihtiyaç duyabilir bizimkiler. %50-50 kaldım şimdilik :good:

Aynen bu yönden bakarsak ölmesi biraz da mantıksız olur. Dediğin gibi Judge'nin anlatacakları var daha. Bir yandan da çok zeki bir adam. İmana gelirse biraz, aklına ihtiyaç duyabilir bizimkiler. %50-50 kaldım şimdilik :good:
Evet dediğin gibi adamın malesef çok kötü bir kişiliği var imana gelmeli acilen.

Beni en çok ilgilendiren Pekoms oldu. Bu bölümde görebilsek bari :/ Germa her türlü kurtulur da Pekoms ne yapacak çok merak ediyorum :(
Pekoms tam dönüşmediği için bilinci az çok yerindeydi. Bilinci yerindeyse kendisini meyvesi ile az da olsa korumuş olabilir ama kürkü o kadar kalındı ki kaplumbağa zırhı kürkün altında kaldı. Germa atar gider yaptı ama şimdi dayak yeme vaktidir, özel kurşunlar ile ateş etmek BM korsanlarının yeni aklına gelir ve Germa zor anlar yaşar. Bi bölüm sonra Luffylerin adadan ayrılmakta zorlandığını gören Pekoms dellenip herkesi katleder diye düşünüyorum. Hatta arada Germa bebelerine de yardımı dokunmuş olur. En son uykusunda Pekoms'u hisseden Luffy ona dur deyince durur, Germa Pekoms'u da alıp sıvışır. Sunny önde Germa arkada deniz savaşı başlar.

Pekoms tam dönüşmediği için bilinci az çok yerindeydi. Bilinci yerindeyse kendisini meyvesi ile az da olsa korumuş olabilir ama kürkü o kadar kalındı ki kaplumbağa zırhı kürkün altında kaldı. Germa atar gider yaptı ama şimdi dayak yeme vaktidir, özel kurşunlar ile ateş etmek BM korsanlarının yeni aklına gelir ve Germa zor anlar yaşar. Bi bölüm sonra Luffylerin adadan ayrılmakta zorlandığını gören Pekoms dellenip herkesi katleder diye düşünüyorum. Hatta arada Germa bebelerine de yardımı dokunmuş olur. En son uykusunda Pekoms'u hisseden Luffy ona dur deyince durur, Germa Pekoms'u da alıp sıvışır. Sunny önde Germa arkada deniz savaşı başlar.
Aynen olabilir. Dönüşümünün tamamlanmasını göremeyince bir üzülmüştüm açıkçası. Eğer dediği kadar canavarımsı bir şeyse dönüşüp oradakilerin bazılarını biçmesini isterim. Deniz savaşı bu saatten sonra çok uçuk bir ihtimal gibi geliyor ama bakalım.

Partide ateş ettiler, hiç bana mısın demedi Germa. Yalnız kimse tabanca ve haki kavramını söylemiyor da, basılmıyor mu kurşuna haki? Bilerek unutmuş gibi görünüyor sanki. Mesela Kata o kadar jelibon attı partide Germa askerlerine, ama kardeşlere attığını görmedik. Hakili jelibonla delinir mi o zırhı? Sorular sorular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık