Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pekoms geride kalırsa yazık olur.

Hocam hoş güzel de çok öngürülebilir bir şey ve çok basit kaçmaz mı sence. Hem pudding sanji den istediği son şey neydi mesela. Hem pekoms dönüşmezse ölecek orada ve sulong formu ile pedro ilişkisini boşuna anlatmış olur. Bence oradaki savaş sürer biraz daha çünkü komutanlar falan hepsi oraya toplandı ve şimdi coup de burst kullanırlarsa çok klişe olur ve geride bıraktıkları çok fazla kişi olur.
Yani rahat bir cilt daha gider bu arc.
Bitmez gibi geliyor. Böyle heyecanlı ilerleyecekse devam etsin bir cilt daha. :D

Mantıken gider de ben öyle takılıyorum. :oleyo: Bitsin istiyorum bir de. Coup de burst 900'de gelsin o zaman. Pekoms kafayı sıyırınca Luffy'nin sesine (mutlaka gel seni bekliyoruz vs. Bağırmasına kendine gelsin. Komple germa 66 burayı bize bırakın desin. Misss. Oldu bu iş olduu.
luffy, E.lobby nin önünde robiiiin diye bağırdığı gibi pekoooms diye bağırsa kendine gelir bence :oleyo: Sende germa orda kalıp ölsün istiyorsun ha :D bana sorarsan seri açısından görevlerini tamamladılar reiju ve judge hariç ölebilirler bence sonuçta duygusuz robotlardan farkları yok.

Beni en çok ilgilendiren Pekoms oldu. Bu bölümde görebilsek bari :/ Germa her türlü kurtulur da Pekoms ne yapacak çok merak ediyorum :(

luffy, E.lobby nin önünde robiiiin diye bağırdığı gibi pekoooms diye bağırsa kendine gelir bence :oleyo: Sende germa orda kalıp ölsün istiyorsun ha :D bana sorarsan seri açısından görevlerini tamamladılar reiju ve judge hariç ölebilirler bence sonuçta duygusuz robotlardan farkları yok.
Asıl Judge'nin ölmesi efsane olur. Kötü baba gider yerine daha duygulu evlatlar kalır. Germa'yı da bunlar yönetir. Harika olurdu gerçekten.

Reiju ölmesin de Judge'a gerek yok. Yemişim biliminsanlığını. :(

Bu bölüm olmadı fazla mesai yapayım demiş Oda. :(
Delikanlı!!

Pekoms geride kalırsa yazık olur.

Bitmez gibi geliyor. Böyle heyecanlı ilerleyecekse devam etsin bir cilt daha. :D
Chiffonun babası bile şov yaparak öldü :D Adamın ölümüne bile bir bölüm ayırdı Oda yani pekoms ölse bile şov yaptırarak dramatik bir şekilde öldürür. Aynen bir cilt daha sürerse güzel olur hem böyle savaş ortamı hep bulunmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık