Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji 3 yıldır pek dişe dokunur şey yapmadı , biri eleştirince hemen gömüyorsunuz bekleyin Sanji şov yapacak deniyor , yanlış kararı sorgulanıyor bekle Sanjinin planı var deniyor , bir karakter karşısında kötü duruma düşüyor Zoro olsa oda aynı durumda olurdu deniyor .
Herhalde Sanji eleştirmek için seri sonunu beklemek lazım her an en ufak şov yaparsa ‘ bakın dedik size Sanji’i gömmeyin diye ‘ denilecek eleştirenler yanılacak ...

Arkadaşlar kabul edin Sanjide bir yonkounun sağ kolunu alacak kabiliyet ve çap yok ..Luffyi gördünüz o bile neredeyse ölümün kıyısından geçti o kadarvtorpile rağmen hemde .... Zaten adamın 1 tane sağ kolu olur oda Zoro.... Şimdiden gorebiliyorum Kaidonun 3 komutanindan birini Luffy alır diğerini Zoro son kalanida Kid &law alır gibime geliyor ...Kabul edin Sanjinin komutan indirmesi şu halde imkansız hatta bence power up ile birlikte imkansız.

Arkadaşlar kabul edin Sanjide bir yonkounun sağ kolunu alacak kabiliyet ve çap yok ..Luffyi gördünüz o bile neredeyse ölümün kıyısından geçti o kadarvtorpile rağmen hemde .... Zaten adamın 1 tane sağ kolu olur oda Zoro.... Şimdiden gorebiliyorum Kaidonun 3 komutanindan birini Luffy alır diğerini Zoro son kalanida Kid &law alır gibime geliyor ...Kabul edin Sanjinin komutan indirmesi şu halde imkansız hatta bence power up ile birlikte imkansız.
Luffy'nin bu saatten sonra komutana gireceğini pek sanmıyorum en azından Wano Arc'ta komutan seviyesi adamlar ile uğraşmaz. O kadar müttefik ile gidicek Bizim tayfa(Jinbei-Zoro-Sanji varken) Marco'su-Jozusu-Vistası,İnu-Neko ikilisi,Kid ve Tayfası,Law ve Tayfası derken zaten komutanları için bir sürü adam var. Ayrıca x-Drake ve Apoo gibi supernovaların da Luffy'nin safına geçme olasılığı çok yüksek hatta ben kendimce kesin gözüyle bakıyorum.

Son düzenleme:
Luffy'nin bu saatten sonra komutana gireceğini pek sanmıyorum en azından Wano Arc'ta komutan seviyesi adamlar ile uğraşmaz. O kadar müttefik ile gidicek Bizim tayfa(Jinbei-Zoro-Sanji varken) Marco'su-Jozusu-Vistası,İnu-Neko ikilisi,Kid ve Tayfası,Law ve Tayfası derken zaten komutanları için bir sürü adam var. Ayrıca x-Drake ve Apoo gibi supernovaların da Luffy'nin safına geçme olasılığı çok yüksek hatta ben kendi fikrimce kesin gözüyle bakıyorum.
Jozu, Vista yetmez, 10 tümen komutanının hepsi gelsin:(. Gelecek bir tane adam var o da Marco, bütün Beyazsakal tayfasını Wano'ya boca etmeyin.

Jozu, Vista yetmez, 10 tümen komutanının hepsi gelsin:(. Gelecek bir tane adam var o da Marco, bütün Beyazsakal tayfasını Wano'ya boca etmeyin.
Öyle olsun bakalım Dünyanın görüp görebileceği belki en büyük savaşlardan biri olur diye tahmin ediyordum ben oysaki bizim müttefiklerimiz varsa Kaido'nunda olacaktır mutlaka Shogun gibi komutan seviyesinde müttefikleri olursa niye olmasın.

size bir sır vereyim mi, BM pastayı yer gelir.. Sanjinin karşısına biri çıkacak büyük ihtimalle snack yada güçlü biri smootyy değil ama kesinlikle. veeeee luffy 5600 kişilik filosu gelirr.... demedi demeyin. adımı unutmayın... Santōryū Ougi - Sanzen Sekai :at:

Arkadaşlar pekoms ile luffy nin konuşması boşa gösterilmedi. Sanji luffy i bırakıp savaş alanına geri dönecektir. Pekomsda dönüşümü tamamlayıp ortalığı dağıtmaya başlar . Sonra luffy uyanıp alana gidince luffy in sesini duyup sakinleşir.( Herşeyin sesini duymak muhabbetinden kaynaklı) ODA sanjiyi bu şekilde bırakmaz. Ailesini bırakabilseydi eger düğünde bırakıp giderdi zaten....
:good:

size bir sır vereyim mi, BM pastayı yer gelir.. Sanjinin karşısına biri çıkacak büyük ihtimalle snack yada güçlü biri smootyy değil ama kesinlikle. veeeee luffy 5600 kişilik filosu gelirr.... demedi demeyin. adımı unutmayın... Santōryū Ougi - Sanzen Sekai :at:
Bu kadar erken gelmez filo. Wano’da belki. Zaten hepsinin nerede ne yaptığı kapak hikayesinde belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık