Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Judge'nin o darbeden sonra ayağa kalkıp kalkmadığı da meçhul. Germa kakao adasındaki işini bitirdikten sonra oradan giderler.

Son olarak da Sunny'ye varmaya çalışırken Snack bizimkilerin karşısına çıkar. Kısa bir vs'den sonra da arc biter artık.

Enies lobyde dunya hukumetinin gizlibsuikast takimini yenip, 3 yenilmez kalesinden birini geçip arkadaşlarini kurtariyorlardi. Bunu rezil olmamak için yayinlatmadilar. Şimdi dunya hukumetini ilgilendiren bir durum yok ki. Korsan korsanı kırıyor. İşlerine bile gelir. Yonkoulardan birinin karizması çizilecek.
Evet o konuda haklısın ama marineford savaşından itibaren Dünya hükümeti Luffy hakkında çok iyi düşünmüyor. Ayrıca Dragonun oğlu olması hem de D. Olayından dolayı onun güçlenmesini istemiyorlar bu yüzden onu altta tutmak istiyor olabilirler. Big mom belki hükümet için daha uygun bir düşmandır. Bu son olanlardan sonra kesinlikle öyle gibi.

Eğer sanji ile snack dövüşür ise snack yenilirse zaten güçsüzdü o yüzden yenildi snack 'i yenerken Bi yardım alırsa sanji o zaman ezik yardım aldı olacak bu forum böyle bir diyar :)

Eğer sanji ile snack dövüşür ise snack yenilirse zaten güçsüzdü o yüzden yenildi snack 'i yenerken Bi yardım alırsa sanji o zaman ezik yardım aldı olacak bu forum böyle bir diyar :)
Bizim forum temsili.
Hoca merhum, oğlu ile bir köye gidiyormuş. Oğlunu eşeğe bindirmiş. Bazı kimseler görüp:
— Hey gidi zamane gençleri, ağzının ilmiyle şu ihtiyar babasını yayan yürütüyor da kendisi rahat rahat eşeğe binip gidiyor, demişler.
Çocuk:
— Bak baba! sana ısrar etmedim mi? Haydi artık daha ziyade inat etme, şu eşeğe bin, demiş.
Hoca eşeğe binmiş. Biraz gitmişler. Bir kaç kişi tesadüf edip:
— Ayol senin kemiğin kartlaşmış, hem işte geldin işte gidiyorsun. Bu taze fidanı bu kadar zahmete koşup da kavurmak layık mı? derler.
Hoca tutar, çocuğu da arkasına bindirir. Birkaç adım gider gitmez, bir bölük herze-vekile daha tesadüf ederler. Bunlar da bakıp:
— Amma insafsızlık ha! Bir eşekçiğe iki kişi birden biner de uzun yola gider mi? Bakın şu herife, hoca da olacak! derler.
Hoca artık kızıp eşekten kendi de oğlu da inerler. Önlerine katarlar. Çok geçmez bittesadüf birkaç adama rast gelirler.
— Allah Allah! Bu ne budalalık. Eşek önlerinde bomboş hoplaya sıçraya koşsun da kendileri bu sıcakta toza toprağa bulanarak kan ter içinde yayan yürüsünler. Dünyada ne şaşkın adamlar var!
Dediklerini işitince Hoca oğluna dönerek demiş ki:
— Lakin yahu! Bu halkın dilinden kurtulabilen varsa ona aşkolsun. Ne yaparsan yap, herkesi memnun edemezsin.

Bizim forum temsili.
Hoca merhum, oğlu ile bir köye gidiyormuş. Oğlunu eşeğe bindirmiş. Bazı kimseler görüp:
— Hey gidi zamane gençleri, ağzının ilmiyle şu ihtiyar babasını yayan yürütüyor da kendisi rahat rahat eşeğe binip gidiyor, demişler.
Çocuk:
— Bak baba! sana ısrar etmedim mi? Haydi artık daha ziyade inat etme, şu eşeğe bin, demiş.
Hoca eşeğe binmiş. Biraz gitmişler. Bir kaç kişi tesadüf edip:
— Ayol senin kemiğin kartlaşmış, hem işte geldin işte gidiyorsun. Bu taze fidanı bu kadar zahmete koşup da kavurmak layık mı? derler.
Hoca tutar, çocuğu da arkasına bindirir. Birkaç adım gider gitmez, bir bölük herze-vekile daha tesadüf ederler. Bunlar da bakıp:
— Amma insafsızlık ha! Bir eşekçiğe iki kişi birden biner de uzun yola gider mi? Bakın şu herife, hoca da olacak! derler.
Hoca artık kızıp eşekten kendi de oğlu da inerler. Önlerine katarlar. Çok geçmez bittesadüf birkaç adama rast gelirler.
— Allah Allah! Bu ne budalalık. Eşek önlerinde bomboş hoplaya sıçraya koşsun da kendileri bu sıcakta toza toprağa bulanarak kan ter içinde yayan yürüsünler. Dünyada ne şaşkın adamlar var!
Dediklerini işitince Hoca oğluna dönerek demiş ki:
— Lakin yahu! Bu halkın dilinden kurtulabilen varsa ona aşkolsun. Ne yaparsan yap, herkesi memnun edemezsin.
Durumu güzel özetliyor. :D

Valla Snack Sanji'ye yenilirse Oda sıvadı derim. Yardımla yenerse normal karşılarım. Komutan olduğuna göre aşağı yukarı İnu Neko seviyesidir. Sanji'yi Bege öyle çok ciddiye almazken Nekoyu görünce canavar diyip kaçacak delik arıyor. Fark bayağı var bence. Bu arada muhtemelen Kidd'i kovalayanda bu Snack'ti . Bence Sanji Oven veya Daifuku'yu alsa baya iyi olur. Bu arada Sanji de Zoro da komutan seviyesine Kaido arctan sonra çıkarlar. O da 3. veya 4. komutan seviyesi. Kaido arcta kimse Sanji veya Zoro'dan komutan almasını beklemesin.

+1 Valla aklımdan geçmedi desem yalan olur :) Gönül isterdi ki kimsenin karşılaşmadığı biriyle karşılaşıp yensin ama en azından eski komutan da olsa Snack'la karşılaşıp yenmesi iyidir.

Evet o konuda haklısın ama marineford savaşından itibaren Dünya hükümeti Luffy hakkında çok iyi düşünmüyor. Ayrıca Dragonun oğlu olması hem de D. Olayından dolayı onun güçlenmesini istemiyorlar bu yüzden onu altta tutmak istiyor olabilirler. Big mom belki hükümet için daha uygun bir düşmandır. Bu son olanlardan sonra kesinlikle öyle gibi.
öyle tabi de ödülünü yükseltmek adamı güçlendirmiyor. Aksine daha çok hedef yapıyor. Luffy ödülü ilk 100m olduğunda karasakala kurban gidiyordu ace olmasa mesela. Zaten ödülü yükseltmek adamı güçlendirse güçlü adamlara ödül koymazlar. Ya da ödül sistemini köktn kaldırırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık