Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Plot armor dedikleri olayı ilk kez OP'da iliklerime kadar hissettim.
Yani ya Katakuri çöp ya da Oda vs çizmekten sıkıldı. Sonuç olarak hayal kırıklığı
Luffy'nin kazanacağını biliyorduk zaten ama bu şekilde olmadı gibi. Bari Luffy'de bir kaç bölüm üstünlük kursaydı. Normal haliyle vurabilmes fırsatı yakalasaydı.

Lucci dövüşünde Luffy G2-3 'e geçince Lucci'e zor anlar yaşatıyordu , bu dövüşte Kata net şekilde güçlüydü.

Artık güçsüz karakterlerin güçlüleri yenmesi olası mantığıyla mı bakalım ne yapalım bilmiyorum şahsen. Çünkü bu dövüşün yarısı gösterilse kimse Luffy Katakuri'en güçlü diyemezdi net.

Luffy'nin kazanacağını biliyorduk zaten ama bu şekilde olmadı gibi. Bari Luffy'de bir kaç bölüm üstünlük kursaydı. Normal haliyle vurabilmes fırsatı yakalasaydı.

Lucci dövüşünde Luffy G2-3 'e geçince Lucci'e zor anlar yaşatıyordu , bu dövüşte Kata net şekilde güçlüydü.

Artık güçsüz karakterlerin güçlüleri yenmesi olası mantığıyla mı bakalım ne yapalım bilmiyorum şahsen. Çünkü bu dövüşün yarısı gösterilse kimse Luffy Katakuri'en güçlü diyemezdi net.
La Lucci'ye bir G3 vurdu, adamın feleği şaştı. Sonradan etkisini de çok hissettirdi.

O değil de demek ki Kata KKG yeseymiş yere düşmeyi bırak direk ölecekmiş. İyi ki k.haki kasmış yoksa helvasını yiyor olurduk şu an.
Daha önce de dedim. Sana o havayı vermese de Snakemani küçümsüyorsun bence.
860. bölümün yorumlarından. Aynı sayfada Kata amiral de yener demişsin daha ilk bölümden. :)
Hazır işsizlik yapmışken aynı bölümdeki yorumumu da atayım.

Yılan modu çıkar çıkmaz dedim bunları. Yeni bir mod görüyoruz ama rakibine üstünlük kuramıyor la şaka gibi. G2- G3 böyle değildi. G2 bile başlı başına Lucci'ye üstünlük kuruyordu biz bunu rahatça görebiliyorduk. Gerçekten bu yeni moda hiç ısınamadım. İşim komedisi de zaten bu, Kata resmen topa vurmamak için bilerek oyalanan Lens gibi dövüştü ve yenildi lan

Oda'nın zaman atlamasından sonra yaptığı hataların başında Gear 4'ü çıkarmak var.Kendi fiziğiyle-hakisiyle bir yerlere gelmesi daha iyi olurdu.Gördük 2 dövüştede gear süresi yüzünden saçma sapan kaçma muhabbetlerine girdi.Gelecek olan rakipler yonkou onda da aynı durumlara düşeceği benim açımdan kesin.Kartopu etkisi yapacak bu gear4 saçmalığı.

Luffy Kata'ya seninle işim bitti demiş miydi ?

Dedi diye hatırlıyorum.Yani böyleyse Kata'yı tamamen basamak olarak kullandığı anlamına gelir.Sırf k.haki geliştireyim diye o tarzda dövüştü Luffy.Yeneceğini kendi de anlamıştı diye yorumluyorum.Yani yoksa Snakeman modunu en başta da açabilirdi.

Daha önce de dedim. Sana o havayı vermese de Snakemani küçümsüyorsun bence.

860. bölümün yorumlarından. Aynı sayfada Kata amiral de yener demişsin daha ilk bölümden. :)
Hazır işsizlik yapmışken aynı bölümdeki yorumumu da atayım.
Sadece kışkırtmak için uğraştığını sandım ama üşenmeyip ss almışsın birde vay arkadaş sizden korkulur.:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık