Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker şimdi yenilmiş mi katakuri ? Olay ne yani, önce kaçtı ayna dünyasından çıktı sonra geri geldi ayna dünyasına sonra gene kapıştılar falan mı var orda. Ciddi anlamda hiç bir şey anlamadım ?

Daha sonra saldırılar oluyor heralde, Kata vuramıyor ama Luffy vuruyor sonra yere düşüp bayılıyor mu ? Ayılıyor mu ?

Bölüm çıkmadan bu spoilerden bir şey anlaşılmaz.
Dalga mı geçiyon ciddi mi söylüyon anlamadım bir şey. :D

Bir önceki bölümdeki son vuruştan Luffy sıyrılmış ve Katakuri'ye vurmayı başarmış. Katakuri yenilmiş ama yer kırıldığı için Luffy'de düşmüş. Sonra kalkıp tırmanmış ama Katakuri'de muhtemelen mochi yeteneğiyle birlikte Luffy'nin çıktığı yere tırmanıp bahsi geçen konuşmayı yapmış.

Son saldırılarda Luffy sıyrılıyor, Katakuri'ye vuruyor, ama kendi de bir çukura düşüyor. Çukurdan çıkınca Katakuri'yi görüyor. Üstteki konuşma gerçekleşiyor. Katakuri düştükten sonra, Pekoms geliyor ve Luffy'yi götürüyor.
Geçmiş olsun kaybettik o zaman :artiz:

@amaneden Bruleyi alıp ayna dünyasından çıkıyor ya onu bölümün başı, Kata'nın düşmesini sonu diye okudum o yüzden oldu bu karışıklık :good:

Dalga mı geçiyon ciddi mi söylüyon anlamadım bir şey. :D

Bir önceki bölümdeki son vuruştan Luffy sıyrılmış ve Katakuri'ye vurmayı başarmış. Katakuri yenilmiş ama yer kırıldığı için Luffy'de düşmüş. Sonra kalkıp tırmanmış ama Katakuri'de muhtemelen mochi yeteneğiyle birlikte Luffy'nin çıktığı yere tırmanıp bahsi geçen konuşmayı yapmış.
Oda bitmiştir benim için. Telefon falan aç, söyle bunu kendine.

Katakuri, Luffy'ye "Koca Ana'yı da yenecek misin?" diye soruyor. Luffy de "Evet, ben Korsanlar Kralı olacağım." diyor. Katakuri de "Epey uzak bir geleceği görüyorsun." deyip, yere yıkılıyor.

Ben böyle bir saçmalık görmedim daha önce. Acayip sinirlendim. Bu kadar olmaz yahu.
Uzak gelecek derken Katakuri kendini BM'a mı çok uzak görüyor yoksa BM'ın bile Korsan Kral olmaya bu kadar uzak olmasından mı yola çıkıyor. Hmm o_O

Neyse dandik bölümmüş.

Ne bekleniyodu anlamdım luffy'nin zaten yenilmicegi belliydi.
Böyle daha iyi oldu bençe ark biter sonunda reverie arci başlar.
Ayrıça bu olayların dünyaya yayılmasını heyçanla bekliyorum umarım
yayılır.

Bir dövüşün daha sonuna geldiiik. :) Luffy bir sağ kolu yendiğine göre artık Amiraller ile dövüştürülmeye başlanır.

Katakuri’nin yenilişini bende beğenmedim, daha iyi bitirebilirdi sanki. Neyse umarım arc çabuk biter ve Wano arca geçeriz X Drake samayı dört gözle bekliyorum.:fool:

Oda bitmiştir benim için. Telefon falan aç, söyle bunu kendine.
Jump'la bu konuyu konuşmuştuk zaten. Bu şekilde bir son olması halinde kalemi ben alırım dedim, tamam abi dediler. Bu bölümle birlikte Oda emekli oluyor, yerine GODA, A.k.a amaneden geçiyor. Seriyi takip etmeye devam edin, asıl şölen şimdi başlıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık