Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof dövüşü de en az bunun kadar zorluydu. Masum insanlar katledilmesin diye hakisini sonuna kadar kullanıp yerlerde sürünen, on dakika sonra kalkıp kkg indirdikten sonra bilincini dahi kaybeden bir Luffy vardı. Her dövüşün kendince zorluğu var. Birisinde rakibi zorladı, diğerinde ise Luffy kendisini zorladı.
Luffy gelişmiş işte o 2 dövüşten sonra. Hep aynı mı kalsın çocuğun dayanıklılığı?
Bak saatlerce g4 de açıyor aslan parçası.

Dof dövüşü de en az bunun kadar zorluydu. Masum insanlar katledilmesin diye hakisini sonuna kadar kullanıp yerlerde sürünen, on dakika sonra kalkıp kkg indirdikten sonra bilincini dahi kaybeden bir Luffy vardı. Her dövüşün kendince zorluğu var. Birisinde rakibi zorladı, diğerinde ise Luffy kendisini zorladı.
Reis ancak kendi kendini zorlayınca öyle durumlara düşer. Katakuri iki yumrukta devriliyorsa bunun Luffy ile alakası ne ? Gitsin az kondisyon, dayanıklılık çalışsın :artiz:

Oda adama geleceği gösterince çok güzel.
Oda adamın b hakisini üstün çizince çok güzel.
Ama Oda adamı dayanıklılık olarak Luffy'e eşit yapmayınca aaa öyle iş olmaz oluyor.

4-5 yıldır dövüştürmediği Sanji’yi bu arc’ta dövüştürmeden bitirirse OP gözümde Bleach’den daha değersizleşir.Bunları yazarkende gram fanlık yapmıyorum.Zaman atlaması öncesi seride arcın yıldızı sadece Luffy olmuyordu.Nerdeyse her arc sonu Luffyle ile birlikte öne çıkan karakterler oluyorsu.Sanji üstüne arc yapıyorsun gene kârlı çıkan Luffy oluyor.Tamam Luffy anakarakter bir şekilde önplana çıkaracaksın ama göze fazla batmaya başladı.Zorlama dövüşler,senaryolar.Bilemiyorum Altan eğer adam akıllı bir dövüş çizmezse Sanji’ye genel olarak çooook geri planda kalır artık

Aslında düşündüm de Kata'nın dayanıklılığının beklenenden az çıkması iyi oldu.Çünkü komutanlar arasında çok büyük farklar yok ve komutan seviyesinde gördüğüm Dof her açıdan Kata'nın altındaydı.En azından dayanıklılık olarak yakın veya eşit olmaları iyi oldu.Denge daha iyi sağlandı.

Yinede saçmalıklar az değildi orası ayrı konu.

4-5 yıldır dövüştürmediği Sanji’yi bu arc’ta dövüştürmeden bitirirse OP gözümde Bleach’den daha değersizleşir.Bunları yazarkende gram fanlık yapmıyorum.Zaman atlaması öncesi seride arcın yıldızı sadece Luffy olmuyordu.Nerdeyse her arc sonu Luffyle ile birlikte öne çıkan karakterler oluyorsu.Sanji üstüne arc yapıyorsun gene kârlı çıkan Luffy oluyor.Tamam Luffy anakarakter bir şekilde önplana çıkaracaksın ama göze fazla batmaya başladı.Zorlama dövüşler,senaryolar.Bilemiyorum Altan eğer adam akıllı bir dövüş çizmezse Sanji’ye genel olarak çooook geri planda kalır artık
+123123123123.

Bari ufak bir power up verse dallama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık