Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dünkü fake spoiler bile daha iyiydi. kata luffy'i saatlerdir dinlene dinlene dövüyor. luffy'den hepi topu 10 tane darbe almamıştır. ama düşen Kata oluyor. Bu D. nin iradesi olmaktan çıktı. Dayak yiye yiye rakibi yenme gücüne döndü. Rakipten saatlerdir dayak yiyerek rakibi yorma iradesi gibi birşey oldu. Umarım bu spoiler gerçek değildir. Böyle yenilme mi olur.
Cidden 10 olmayabilir la diye bakayım dedim. Hangisi sayılır bilemedim, yumruk tokuşrurmaları koymadım.
Görünenler bunlar, son atağı görmedik bi işte.

Gayet mantıklı bir son bu vs için luffy nin (seride lucci vs dof benzeri girdiği iddialı hiç bir vs yi kaybetmemiş adamın ve büyük ihtimalle yakın gelecekte yonkou biraz daha ilerde korsanlar kralı olacak adamın) kata ya karşı kaybetmesini bekleyenleri pek anlayamıyorum.Tamam karizmatik bir karakter kata ve sağlam bir kişiliği var fakat esas oğlanla döğüşüyor.Vs sonunda ana için tekrar gelecekmisin dediğinde luffy nin de tabiki geleceğim korsanlar kralı olacağım dediktan sonra yığılmadan önce kata nın geleceği görüyorsun demesi ona olan saygısının ve korsanlar kralı olacağına inandığının güzel bir gösterisi.Bir sonraki karşılaşmalarında büyük ihtimalle luffy nin rakibi artık ana olacak katayla ilgilenmeyecektir bir üst seviyede olduğundan ama seride en unutulmaz karşılaşmalardan birisi oldu ve sonuda beklenildiği gibi bitti.

Dövüşte bir şey yok. Hakkiyla aldı Luffy.

King saldırısı yaptı. Normal ayağa kalkamaması. Bi de olay Luffy'nin vuramamasıydı. Snake ile vurabilmeyi başardı ve yendi işte.

Cidden 10 olmayabilir la diye bakayım dedim. Hangisi sayılır bilemedim, yumruk tokuşrurmaları koymadım.
Valla yazık, bir iki tanesini zaten savunmuşsun, bir iki vuruş pek etkili değil geriye ne kalıyor ?

@Millennium Wizard her bölümden sonra Katacılar gaza gelip basmayacaklar konuyu bu sefer sıra bizde :at:

Görünenler bunlar, son atağı görmedik bi işte.
Her işi eksik yapıyorsun ama. :(

Hayatında darbe almamış Katakuri'nin, Luffy'den aldığı 3-5 darbenin ardından yenilmesi çok mantıksız değil aslında. Bu adamın dayanıklılığı da aşırı iyi olsa amiral seviyesinde olurdu muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık