Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydeee!!!

Çoğunluk beğenmiş bölümü. Güzel.
Bölüm bence harikaydı ...Son darbeleri 2 sininde "tamamıyla " aldığı ve bunun sonucunda Luffynin ayakta kaldığı bir bölümdü.En güzel yanıda Kata vurduğu balyoz darbesinin Luffynin gözlerindeki iradeye etki etmemesini farketmesi şahaneydi.

O zaman azıcık düzgün oku diye laf sokma ..Al şurdan sağ üst köşeye bak bakalım ayna turu nasıl gör ...
Hiç bunları gören yok :D katakuri az darbe yemedi luffy'den katakurinin demekki dayanıklığı iyi değilmiş. Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki luffy gibi kendinide mızrakla cezalandırdı kız kardeşi yüzüne diyecek. O zaman bende en başa sarıp diyorum sanji den dayak yemeyip crakerle savaşmayıp bigmamda g4 açmayıp gelip katakurinin karşısına direk dikilse bence her şey farklı olurdu ,luffy hatta katakuriyi daha hızlı çözüp savaşı daha rahat yeterdi. Örnek veriyorum lucci ile savaşmadan önce blueno ile savaşıp onları çözüp teşekkür etti hatırlarsanız :D bunu bu savaşta neden yapamasın ? Herkes takmış luffy kaçtı hakisini toparladı geldi ee geldi tamam kimse şunu söylemiyor katakuri luffy ile savaşmadan önce kimle savaştı biri söylesin ben mi görmedim. Shanks fanıyım ama luffy hakkında düşüncelerim bu...

Katakuri Luffy'e sempati beslemeye başladığı an dövüş bitti. Adam Luffy'i gönüllü olarak eğitti resmen. Kata'nın tekrar gelecek misin ? diye sorup bayılmasından sonra Luffy'in ağzına şapkasını bırakması çok güzel bir detaydı. E. Oda tatlı dram yaratmayı çok iyi beceriyor.

O zaman azıcık düzgün oku diye laf sokma ..Al şurdan sağ üst köşeye bak bakalım ayna turu nasıl gör ...
Sen buna ayna turu mu diyorsun ? Ozaman luffy de ayna turu attı. Dofiyle bu karşılaştırılamaz bile. Dofi bildiğin şehrin yarısını uçarak geçirdi. Burda ise kata bir duvardan uçuyor ve ayağın üstüne düşüyor.

Kata sabah gazeteyi alır İdda programına bakar
Kata vs luffy
Kata 1,05
Beraberlik 2,60
Luffy 4,30

Kata "hımm luffy oranı baya iyimiş owen evi arabayı sat luffye bas parayı kırışırız "

Bence olan bu :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık