Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değişik bir son olmuş Katakuri kayıp etti yoksa bilerek mi yere düştü tam belli değil. Bakalım ilerde neler olacak göreceğiz...

Oven’ın kaşıntısı daha gitmemiş.
Beğenmedim bölümü pek.Bleach’ın olduya bittiye getirilen dövüşlerine benzemiş.BM tayfasını yarısının Luffy’e yardım ve yataklık etmesi ayrı bir olay.Sanji’nin power up’da hatunları etkilemek galiba.2 adadır boş geçmiyor.

Konuya açıklık getirelim.

Kata Luffy'nin düştüğünü görüyor.
Burda haliyle bir önceki sayfada düştüğünü gördüğü Luffy'nin halini K haki kullanarak görüyor ve bakıyor ki bizim oğlanın işi bitmiş yatıyor. Haliyle kendisi de yatmaya karar veriyor.
Bizim oğlan baygınlıktan, aygınlığa geçiyor arada 7-10 dakika var. Önemli nokta, Kata hala yatıyor yerde.
Kata Luffy'nin ayıldığını görüyor ve karşısına geçiyor, önemli nokta, biraz önce yatan adamın gayet hızlı toparlanamabilmesi.
Kata'nın ellerinin açısına bakarsak kendini isteyerek attığını söyleyebiliriz. Aldığı cevaptan tatmin olduğu anlaşılıyor.

Sanji'nin sigarayı bırakması hariç standart müttefik bölümü. Bir müttefiğimiz daha oldu hayırlı uğurlu olsun umarım tüm tayfayı da yanında getirmez jelibon.

Son düzenleme:
Dediğim şurası, en alt kareyi diyom ben, Katakuri gibi adam şurda devrilmeden son bir vuruş yapabilirdi diye :)

Muhtemelen ya kazanır, ya berabere biterdi o zaman.

Bilemiyorum sonra yere düşüyor direk adam. Hani bilerek düşüyor desek o zaman da gözlerini niye kapatıyor dersin.

Konuya açıklık getirelim.

Kata Luffy'nin düştüğünü görüyor.
Burda haliyle bir önceki sayfada düştüğünü gördüğü Luffy'e bakmaya gidiyor ve görüyor ki bizim oğlanın işi bitmiş yatıyor. Haliyle kendisi de yatmaya karar veriyor.
Bizim oğlan baygınlıktan, aygınlığa geçiyor arada 7-10 dakika var. Önemli nokta, Kata hala yatıyor yerde.
Kata Luffy'nin ayıldığını görüyor ve karşısına geçiyor, önemli nokta biraz önce yatan adamın gayet hızlı toparlanamabilmesi.
Kata'nın ellerinin açısına bakarsak kendini isterek attığını söyleyebiliriz. Aldığı cevaptan tatmin olduğu anlaşılıyor.

Sanji'nin sıgarayı bırakması hariç standart müttefik bölümü. Bir müttefiğimiz daha oldu hayırlı uğurlu olsun umarım tüm tayfayı da yanında getirmez jelibon.
Katılıyorum ☝

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık