Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peşinden git Python falan çok itici durmuyor mu?
katiliyorum, yumrugun kendi icgudusu varmis gibi.

snakeman spoileri gelince ben bay fantastik gibi olacak diye dusundum ilk. oyle olsa guzel de olurdu, vucudunu hava uflemeden sekle sokabilme yetenegi ve yumruk yerine yakalama sarilarak ve bogarak etkisiz hale getirme yetenekleri falan. sonucta yilanlar avlarinin isini boyle bitirir.

katiliyorum, yumrugun kendi icgudusu varmis gibi.

snakeman spoileri gelince ben bay fantastik gibi olacak diye dusundum ilk. oyle olsa guzel de olurdu, vucudunu hava uflemeden sekle sokabilme yetenegi ve yumruk yerine yakalama sarilarak ve bogarak etkisiz hale getirme yetenekleri falan. sonucta yilanlar avlarinin isini boyle bitirir.
Adam bildiğin güdümlü yumruk atıyor la, saçmalık ötesi aşırı zorlama bir teknik. Yarın bir gün Akainu falan da yaparsa hepten yandık. Güdümlü daifuku, kaçsan nereye kaçacan :)

Adam bildiğin güdümlü yumruk atıyor la, saçmalık ötesi aşırı zorlama bir teknik. Yarın bir gün Akainu falan da yaparsa hepten yandık. Güdümlü daifuku, kaçsan nereye kaçacan :)
Yumruğun etkisini azaltmaktan başka bir işe yaramayan, boş bir teknik. Oda'nın yaptım olduları, yersen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık