Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlla çöp ezmek zorunda mı bunlar ? kendilerine denk veya az daha güçsüz ama çok daha tanınmış adamları yenemiyorlar mı ? Luffy bellamyi ezdi diye ödül aldı mı,almadı.Çöp ezince ödül almıyorsun malesef.
Kendine denk denilen adam veya güçlü adamı nereden ayırt edebiliyorsun bu adamlar kendinden güçsüz veya denk dediğin adamları yenerek geldiyse güç olarak fazla bir şey bekleme o zaman Kid'den çünkü aldığı güçlenmede ona orantılı artacaktır.Çünkü Luffy Croco'yu yendiğinde kensinden 4 kat güçlü adamı yenmiş oldu yani 4 tane Arlong demekti bu.Ödül olarak aynı olsalar bile güç olarak imkansız denk değillerdi o zaman senin mantık ile Luffy ve Kid.

Naruto Toriko HxH Bleach HnK ... sayayım mı daha?

900 bölümlük seride tüm bölüm vs içeren tek bölüm oldu bu sanırsam. Lucci vssinde bölümün tamamının vsye ayrılip ayrılmadığa bakamıyorum su an.

Bu bölüm OPun en dolu bölümü bana kalırsa lakin o kadar da abartılacak bir yönü de yok. Luffynin saçmalık ötesi güdümlü yumruğundan 1 gram etkilenmediğim için bölüm bana pek etkileyici gelmedi aćikçası.

Diğer yandan ortada hasar olmaması etkileyiciliği iyice sifırlıyor. Tüm gündür dayak yiyen Luffyde hasar yok, o kadar dayak yedi yeni mod açabiliyor, Katakuride zaten hasar yok, ölümcül hasar aldik dediler ortada 1 tane emare yok.

Velhasıl Toriko vs Tommyrodun 10 da biri değil bu karşılaşma. Ama E Oda için bir devrim tabi, takdir ediyorum, adam vs çizemezken az da olsa bir şeyler yapabildiğini gösterdi.

441.sayıda Ace ile Teach kapışması var bide.

O dediğin serilerden yanlız torikoyu bilmiyorum dövüş sahnesi olarak biri birinden güçlü olduğun da tek taraflı dövüş izlettiriyor o seriler tek taraflı dövüş vs'si izlemek istese millet OPM okurdu daha fazla.Hele Naruto'yu başa yazman ironi olmuş güç dengesizliğinde bu kadar saçmalayan başka bir seri yok çünkü.
Kakuzu ve Hidan vs Kakaşi Takımı. Tek taraflı bir dövüş mü, değil vsnin içinde her sey var ve öyle basit bir iki takla da değil. Animesini açip aćip izlettirecek bir karşilaşma. Diğer serilerden de bulurum ciddi sayıda.

OP dışında ne varsa yani. Hiç sayma biliyoruz. :oleyo:

Sana göre benim defterime karaladığım şeyler bile OP'tan iyidir. Bu konuda fikrinin pek önemi yok benim açımdan Mahir, kusura bakma. :(
Benim için de OPfanlarin fikirlerinin bir değeri yok lakin diğer serileri okumayıp OP super yae denilmesine ifrit oluyorum. :(

Opta da öyle zaten.Luffy ve tayfa hariç kim kendisinden daha güçlü birini yenmiş ki ? biri diğerinden güçlü ise aradan hemen çıkartılıyor genelde.

Dövüş olarak bakıldığında Optan önce sayılacak bir sürü seri var.Bu bölümdeki dövüş ise Op için bir devrim.
+1.

Yahu Mahir 100 defa evrim geçirip bir parmak darbesi ile yenilemeleri daha etkileyici haklisin.
Tommyrod vs Toriko dovüşündeki evrimi açiklayinız sayin Darwin?

Kakuzu ve Hidan vs Kakaşi Takımı. Tek taraflı bir dövüş mü, değil vsnin içinde her sey var ve öyle basit bir iki takla da değil. Animesini açip aćip izlettirecek bir karşilaşma. Diğer serilerden de bulurum ciddi sayıda.

Benim için de OPfanlarin fikirlerinin bir değeri yok lakin diğer serileri okumayıp OP super yae denilmesine ifrit oluyorum. :(

+1.

Tommyrod vs Toriko dovüşündeki evrimi açiklayinız sayin Darwin?
Aç o zaman Don Krieg vs Luffy vs'sini izle ne diyeyim valla OP fanlarının yorumları umurumda değil demişsin senin yorumunda benim umurumda değil peh :(

Kendine denk denilen adam veya güçlü adamı nereden ayırt edebiliyorsun bu adamlar kendinden güçsüz veya denk dediğin adamları yenerek geldiyse güç olarak fazla bir şey bekleme o zaman Kid'den çünkü aldığı güçlenmede ona orantılı artacaktır.Çünkü Luffy Croco'yu yendiğinde kensinden 4 kat güçlü adamı yenmiş oldu yani 4 tane Arlong demekti bu.Ödül olarak aynı olsalar bile güç olarak imkansız denk değillerdi o zaman senin mantık ile Luffy ve Kid.
Serinin yarısından çoğu yaptım oldular ile dolu iken Kid bir çöp de çıkabilir sağ kol hatta amiral dengi bile çıkabilir.Okuyucu da bir güzel yer bunu.Gayette iyi biliyorsun yani.Daha kukla ile gerçek kişiyi ayırt edemeyen adam bir anda geleceği görecek kıvama geliyor.Kılıf olarak da yok rey bunu eğitmiş de bilmem neymiş.Ha yedik mi ? afiyetle.Bundan sonra da yiyecek miyiz,elbette.

Serinin yarısından çoğu yaptım oldular ile dolu iken Kid bir çöp de çıkabilir sağ kol hatta amiral dengi bile çıkabilir.Okuyucu da bir güzel yer bunu.Gayette iyi biliyorsun yani.Daha kukla ile gerçek kişiyi ayırt edemeyen adam bir anda geleceği görecek kıvama geliyor.Kılıf olarak da yok rey bunu eğitmiş de bilmem neymiş.Ha yedik mi ? afiyetle.Bundan sonra da yiyecek miyiz,elbette.
En azından içinde saklı bir kyuubisi yok veya Nardo kyun deyince iman power gelmiyor he ne dersin veya ölüp ölüp edotensei ile geri gelmiyor Ace'ler WB'ler ? Aşılamaz denilen teknikler 1 parmak ile aşılması daha zevkli mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık