Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözlem hakisinin sayabildiğim 5 tane kullanım alanı var.
1) Saldırı atlatma.
2)Aisa ve Coby'de görülen ses duyma.
3)Fujitora ve Usopp'da görülen aura görüntüsü.
4)Yine Fujitora ve Otohime'de görülen duyguları hissedebilme gücü.
5) Son olarak geleceği görme mevzusu.

Bir de Roger, Luffy, Oden, Momo ve üç gözlü ırk da görülen her şeyin sesini duyma var. Bunun gözlem hakisi olup olmadığını bilmediğimizden listeye dahil etmedim.

Tür derken onu kastetmek istedim :) doğru gözlem hakisini geliştirdikçe yönelimler değişmeye başlıyor galiba fujininki zirve olmalı ki adam artık milletin ruhunu okuyor.
Fuji daha 50 metre öteye giden iki adamı ayırt edemiyor, Katakuri 1000 metre ötede kim ölmüş kim kalmış bilemiyor. İkisi de kendi alanında hakim yalnız.
Luffy daha 10.cu bölümlerde ChoCho adlı köpek ile duygular aracılığıyla konuşuyor, Fuji duygular konusunda Luffy'nin gerisindedir.

Gözlem hakisinin sayabildiğim 5 tane kullanım alanı var.
1) Saldırı atlatma.
2)Aisa ve Coby'de görülen ses duyma.
3)Fujitora ve Usopp'da görülen aura görüntüsü.
4)Yine Fujitora ve Otohime'de görülen duyguları hissedebilme gücü.
5) Son olarak geleceği görme mevzusu.

Bir de Roger, Luffy, Oden, Momo ve üç gözlü ırk da görülen her şeyin sesini duyma var. Bunun gözlem hakisi olup olmadığını bilmediğimizden listeye dahil etmedim.
Duyguları hissedebilmek Luffynin özellikle yatkın olduğu alan.

Fuji daha 50 metre öteye giden iki adamı ayırt edemiyor, Katakuri 1000 metre ötede kim ölmüş kim kalmış bilemiyor. İkisi de kendi alanında hakim yalnız.
Luffy daha 10.cu bölümlerde ChoCho adlı köpek ile duygular aracılığıyla konuşuyor, Fuji duygular konusunda Luffy'nin gerisindedir.
Luffyde tee o zamanlardan hakinin izleri varmış desene. :) Arlongun Kiribaçisini de belki b. hakiyle kırdı bu çocuk, istemsiz salmış hep ortalığa.

Hocam fujinin de hakkını yememek lazım adamın yanından yüzlerce kişi koşuyor ve hepsinin rengini görüyor. Serinin başında hiçbirşey oturmadığı için chocho hakkında birşey diyemiyorum.

Hocam fujinin de hakkını yememek lazım adamın yanından yüzlerce kişi koşuyor ve hepsinin rengini görüyor. Serinin başında hiçbirşey oturmadığı için chocho hakkında birşey diyemiyorum.
ChoCho meselesi çok net bir mesele, etraftaki hiçbir insan algılayamıyordu köpekle diyaloğunu Luffy'nin. E. Oda altını doldurdu işte.
Fuji'nin hakisini küçümsediğim yok yahu, herif 360 derece görüyor dünyayı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık