Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafama bir şey takıldı, Enel ile Luffy karşılaşmasında Enel, daha Luffy yumruk atmadan önce sağdan gelecek sonra soldan gelecek şekline daha bizimki yumruk atmadan öngörmüyor muydu ne yapacağını?

Kafama bir şey takıldı, Enel ile Luffy karşılaşmasında Enel, daha Luffy yumruk atmadan önce sağdan gelecek sonra soldan gelecek şekline daha bizimki yumruk atmadan öngörmüyor muydu ne yapacağını?
Evet, onun da mantrası canavar gibiydi. Kafasına luffy yumruğu yiyince aynı kata gibi mala bağladı lakin tecrübesizliği ve egosundan dolayı çıkamadı.

Luffy şu haliyle hala nasıl G4 açabiliyor anlamak zor. :/

Geleceği görmenin sadece Katakuri'ye has olmadığı onaylandı sanırım artık. Birkaç kişi daha çıkar. Biri zaten kesin Mihawk.

Snack geçiştirilmiş baya. Ama bezgin bezgin en kötü jenerasyon demesi güzeldi.

Bölümde bol bol avatarlık sahne var be.

Zamanında ben de öyle düşünüp açtım, bi yönetici 5 dk sonra benim açtığımı kapatıp kendisi konuyu açınca artık açmıyorum keke. :)
Zırtapozun bile diline düşmüştük. :oops:
Beş dakika sonraysa yönetici varken açmışsın. Ben yöneticiler ortada yokken diyorum. Sonuçta onların işi bu. Yine de ayıb etmişler. Derhal özür dilemeli o silen. :(

Kata'nın bir ufak versiyonuyla karşılamış zamanında o zaman. Enel baya sağlam adammış bir kere daha gördük bunu.
Aslında gücünün Luffyye karşı etkisiz olduğunu gördüğünde yaşadığı şaşkınlık bitirdi bence adamı. Toparlanamadı bi türlü. Yıldırım meyvesi de mantrasına yardım etmesine rağmen o hallere düşmesi şimdi daha acıklı geliyor. Düşün o meyvesine rağmen Luffynin hızı ile açıklamaya çalışıyoruz durumu. :(

Son sayfada luftu kolunu isirdigi panelde tamamen bitikken snakemann moduna gectiginde sanki yeniden dogmus gibi full enerjili olmus. G4 deilde kullerinden dogan anka kusu mubarek :oleyo2:

- Doflamingo da en güçlüler arasında len
- Uyanışı Doflamingo da açtı len
- Belki Doflamingo da geleceği gorebiliyordur len
- Sugar wb teklerdi len
- Dof > Marco
- Dof > Cracker
- Dof > Katakuri len
- Katakuri daha g2 luffy dovemiyor len.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık