Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence luffy katakurinin nasıl bir adam olduğunu rayleighi bile şaşırtan hakiye bakış açısıyla anladığı için ben bu adamı tam gücündeyken yenmek istiyorum dedi.Yoksa ayna dünyasında bırakır giderdi.Kendini geliştirmek için böyle bir fırsat daha kolay gelmez demiş olacakki katakuri ile kapışmasını izliyoruz.

Bakalım snakeman nasıl bir troll tip çıkacak :/
Rayleigh sahneleri güzel olmuş.
Birbirlerinin cümlelerini tamamlamalar felan iyi güzel de snakeman ile ezici bir güce çıkarsa Luffy tadı kaçar :/

Edit: BM yi bu şekil gezdirmeye devam etseler kendi kendine ölecekmiş gibi :(

Böyle şeylerin üstesinden gelmek pek kolay bir şey değil he. Tüm bunları yaparken Rayleigh'in Luffy'e sopayla vururken haki kullanması, hayvanların Luffy'e yemek getirmesi, Luffy'nin reddetmesi, hayvanların üstündeki sargılar, Pez'in haritaya bakması vs. sayılabilecek birçok detayı da işlemesi muazzam ya.
Güzel bölümler çıkarmak için senin görevi bırakmanı bekliyormuş. Yoksa nereye "10 tane adam mı, yatıyoğm ben ya" göreceğiz

Bölümü tam okumadım ama Rayleigh'nin dediğini tam olarak nasıl yorumluyorsunuz?
Rayleigh öfkelenince Luffy bunu da hissediyor. Rayleigh bu da gözlemin renginin bir parçası diyor. Luffy'nin canlıların hislerini sezmekte maharetli olduğunu da söylüyor. Bu özelliğe sahipsen kesinlikle rakibinin hareketlerini tahmin edebilirsin diyor. Dünyanın en güçlü insanlarının arasında, geleceği anlık olarak görebilen insanların olduğunu söylüyor. Şahsen ben Kata'nın dünyanın en güçlü insanları arasında gösterildiğine yoruyorum bunu. Dünyanın en güçlülerinde olan bu özellik, Kata'da da varsa bile bu özellik onu en iyilerin arasına sokmaz diyen var ama çeviriden çıkan anlam ilki. Rayleigh bu insanlardan biriyle karşılaştığında ne yapacaksın diye soruyor. İki yıllık eğitimle Luffy'nin o seviyeye çıkabileceğini düşünmenin zor olduğunu ekliyor. Luffy ise nasıl biri olduğuna göre değişir diyor. Luffy'nin rakiplerinin karakterine önem vermesini ise Luffy'nin her güçlü olanı dövmek gibi bir amacının olmamasına bağlıyorum.

Rayleigh öfkelenince Luffy bunu da hissediyor. Rayleigh bu da gözlemin renginin bir parçası diyor. Luffy'nin canlıların hislerini sezmekte maharetli olduğunu da söylüyor. Bu özelliğe sahipsen kesinlikle rakibinin hareketlerini tahmin edebilirsin diyor. Dünyanın en güçlü insanlarının arasında, geleceği anlık olarak görebilen insanların olduğunu söylüyor. Şahsen ben Kata'nın dünyanın en güçlü insanları arasında gösterildiğine yoruyorum bunu. Dünyanın en güçlülerinde olan bu özellik, Kata'da da varsa bile bu özellik onu en iyilerin arasına sokmaz diyen var ama çeviriden çıkan anlam ilki. Rayleigh bu insanlardan biriyle karşılaştığında ne yapacaksın diye soruyor. İki yıllık eğitimle o seviyeye çıkabileceğini düşünmenin zor olduğunu ekliyor. Luffy ise nasıl biri olduğuna göre değişir diyor. Luffy'nin rakiplerinin karakterine önem vermesini ise Luffy'nin her güçlü olanı dövmek gibi bir amacının olmamasına bağlıyorum.
O olayı başından beri Mangaka işliyordu ya. İnsanların da genel olarak hislerini anlayabiliyordu bizim oğlan. Güzel yorum ellerine sağlık.

Acaba snake man modunda şişirmek yerine tam tersi içindeki havayı boşaltıyor mudur ?

Çünkü luffy koluna ağzını dayayınca fssst diye ses çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık