Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesin öyledir, zaten o devlerin dövüşünden bahsediyordur 10 gün dediğinde :bilmem:

Şimdi bu işlere ara vermeden devam etmek var ki o dediğimiz dayanıklılık olur birde dinlene dinlene yapmak var bu dediğimiz de dayanıklılık olur ama öteki gibi olmaz :artiz:
Ona dediğim bişi yok, ama sen direkt öyle olmaz diyince araya giresim geldi.

Luffy dayak yer yer, power up alır Katakuri'yi birkaç g4 darbesi ile indirir. Big Mom pastadan dolayı kendinden geçer ve adadan ayrılırlar :( umarım bu şekilde gitmez her şey.
Elbet bir ters köşe yapar. Yazdıkların çoğumuzun aklından geçen şeyler. Bu kadar basit bitirmez bu arkı bence.
Konuyu site kalitesi açısından silmek gerek. :D
Haydaa. Mis gibi konuydu ya. :(

Tepki olması için doğrudan abartarak yazmam lazım aksi halde akılda kalmıyor :)
Yine de akılda kalmadı ama. Zag alıntılamasa mesajın farkına bile varmazdım. :(

Gün boyu su bile içmeden üç kamyon sopa ye, sonra git üç saat uyu ve biraz yemek ye kendine gel; sonra gel iki kamyon daha sopa ye.

Yine de akılda kalmadı ama. Zag alıntılamasa mesajın farkına bile varmazdım. :(

Gün boyu su bile içmeden üç kamyon sopa ye, sonra git üç saat uyu ve biraz yemek ye kendine gel; sonra gel iki kamyon daha sopa ye.
Sana yazmadım la niye üzerine alınıyon :artiz:

Bu dayanıklılık mevzusundan çok bahsettiler, genel bir durum yani üstelik dediğim gibi ara verip yapmak ile ara vermeden yapmak arasında fark var tabi katılmayabilirsin sonuçta fanlık gözünü köreltmiş :cool:

Sana yazmadım la niye üzerine alınıyon :artiz:

Bu dayanıklılık mevzusundan çok bahsettiler, genel bir durum yani üstelik dediğim gibi ara verip yapmak ile ara vermeden yapmak arasında fark var tabi katılmayabilirsin sonuçta fanlık gözünü köreltmiş :cool:
ahahahahaha

Bahsedenlerden biri de benim, niye alınmayayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık