Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoilera göre harbiden bölüm rezalet.Bir yonkou kendi mekanında bu kadar madara olması ayrı.Hep lafta kaldı şişirmeler.
Sanji reis doğru bir çıkarım yapmış.Demir BALON diye :(

Hayır BM biraz daha zayıflayınca Nami Promethus'u da sıcak hava balonlarıyla kandırıp yanına çekecek. Daha sonra ikisinin gücüyle yeni yonkou olacak.
Aynen daha sonra Sanji pasta ile BM'i bayılttığında şapkayı da araklayacaklar. Chopper monster pointte o kılıcı kullanacak. Ve Nami'nin sağ kolu olacak. Brook'ta BM'in düşen donu ile sol kolu olacak Nami'nin.

Geçen hafta bu Bigmom karşısında kimse duramaz deniyordu şimdi madara oldu deniyor .

Jinbei koymuş yumruğu .

Geçen hafta bu Bigmom karşısında kimse duramaz deniyordu şimdi madara oldu deniyor .

Jinbei koymuş yumruğu .
Ben gücünden hiçbir şey eksildiğini düşünmüyorum ama ODA'nın Mom'ı soktuğu durumlar cidden çok salakça bir gemiden uzaklaşıyor bir geri dönüp kesmeyi düşünüyor falan filan feşmekan çok zorlama duruyor ondan.Yani sence de zorlama durmuyor mu yani öyle yapacağına araya birileri girsin ne bileyim Crocodile gelsin meyvesini falan uyandırmış olsun Mom ile arasında önceden yaşanan bir olay olsun gene razı gelir millet. Bege gibi bir adam ile ittifak içinde olması çok şaşırtmazdı Croco'nun.

Koca Ana krizde olduğundan şu an hiç haki kullanmıyor gibi. Saldırılarını hep ruhlar aracılığıyla yaptı şimdiye kadar. Bir tek Luffy'in g4'ünü karşılarken gördük hakisini. Bence kadın hala ciddileşmedi. Pasta peşinden koşarken bile nasıl olsa hallederim edasıyla geziyor olabilir.

O kapakta ki karakterler neye göre çizilmiş öyle ? Aralarında ilişki kuramıyorum yılın sevilen karakterleri filan mı ?

bugüne kadar yapılan tartışmalar ve bizle dalga geçenlere şimdi gülmiycem bölümü bekliyorum bölüm çıksın çok güzel bir kahkaha basıcam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık