Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM güçten düşmüyordur aç kaldı diye saçma olur.

Tüm dikkatini pastayı bulmaya vermiş bir BM var. KK tayfası en iyi yönlerini kullanarak böyle karşı koyabilmeli zaten.

Saçma bulmadım çizilenleri yani.

Ey Oda, her şeyi yap ama şu Nami'ye şöyle alakasız havadan güçler verme ya. Bırak kız güçsüz kalsın, tayfanın diğer üyeleri etrafında koşsun ama yapma böyle şeyleri cancağızım. Bir de BM'nin elinden alıp yapıyorsun bunu.

Yıldırım hem magma hemde buza etki etmez mi?
Yıldırımın neye etki ettiğini ben anlayamıyorum artık:confused:, etki eder herhalde. Ama bulut su buharından oluşur yani Aokiji Zeus'u dondurabilir. Aynı şekilde sudan çok feci etkilenen Pro'ya buz saldırıları bayağı etkili olur. Akainu-Zeus'u pek düşünmedim, Pro'ya etki edeceği kesin gerçi.

Öncelikle süper bir bölümdü. Oda gerçek dengeleri yıkmadı. Sadece bazı okuyucuların düşündüğü dengeleri yıktı.

Evet, yıllarca ''Mihawk Vista'yla muhattap oldu, Mihawk=Vista len; Mihawk'ın saldırısını Jozu durdurdu, Mihawk=Jozu len; Luffy Mihawk'tan kaçabildi, Mihawk ezik len'' diyenleri piste alalım. Sahne sizin. Kimler engelledi bu Ana'yı? Koskoca yonkou hani. Nami bile atlattı. :D Vista'dan güçlü, onu da geçtim Vista kadar güçlü biri var mı durduranlar içinde? Durdurmayı da geçtim yumruğu ne güzel oturttu Jimbei reis. :) Mihawk şu hallere düşseydi demek ki Mihawk sahtekar falan yazılırdı burada. Bir de bahane olarak ''Oda tayfayı kurtarmak için sıvadı, yonkouyu madara etti,'' diyenler var. :) Ee güzel kardeşim, biz zamanında ''sırf Luffy kurtulsun diye Mihawk'ı oyalattı,'' dediğimizde neden karşı çıkıyordun? Mihawk Big Mom kadar ciddi değildi bile. Kim dokunabildi Mihawk'a? Kim uçurabildi? Kim kılıcına çentik atabildi? Hani diyordunuz ya ''Mihawk'tan kılıcını alsan hiçbir şey yapamaz ama Ana'dan kılıcını al yine çok güçlü.'' Evet, haklısınız. Nami ve Brook tarafından madara edilen güçleri de var kılıç dışında. :) Chopper durdurdu be Chopper. :D Big Mom=Chopper. :D Şimdi bahane olarak bana gelip de ''Ama Ana zayıfladı,'' demeyin sakın. Zayıflamasaydı. :) Yonkou değil mi? Ayrıca zayıflamadan önce ne yaptı? Kime ne zarar verebildi? Anca şekilden şekile girsin. :D "Ana'nın aklında pasta var," diyenlere de diyorum ki; E, yani? Kadının bir amacı var ve ona ulaşmak için saldırıyor. Pro ile Napolyon'u kombolayarak isimli saldırı yaptı da Jimbei karşıladı. Sonra hiçbir şey olmamış gibi çıkıp bir de Ana'yı uçurdu. Bay bay Ana, git de Vista tekle. :)

Bu arada Big Mom kılıç ustası değil. :)

Bu saatten sonra siz sadece Mihawk'ı bekleyin. Ben ne geleceğini biliyorum ama eminim siz hala kendinizi avutuyorsunuzdur. Ki böylesi daha iyi, daha zevkli. :)

Çok iyi bölümdü.
@Roronoa Zoro'nun bu yorumlarından bazılarını alacaktım. Hepsi çok güzel olduğundan kesemedim bir harfi bile. Diyeceklerim fazlasıyla dendiği için Mihawk konusunda bir şey yazmayayım daha. :sapkali:

Akainu karşısında başı eğik bir şekilde ölümü bekleyen Jinbei BM'yi uçuruyor. :hhh:
Yolda gördüğü köpekten korkacak Tony Tony Chopper'ımız Yonko saldırısı engelliyor.
Brook ile Nami'yi deme bile demiyorum.
Bunlara hiçbir şey alıntıda söylendiği gibi bahane olamaz. Oluyor dediğiniz şeyler de zaten BM'nin eksiklikleri demektir. En baştan beri uçuk güçler olmadığını savundum. 1 Yonko en fazla 1,25 Amiral eder demiştim en son. Bugün itibarıyla kendimi haklı buluyorum.

Çekinmeden gayet ciddi Akainu > BM diyorum.
Dün şüpheliydim ama artık ben de böyle düşünüyorum gönül rahatlığı ile. :good:

Son düzenleme:
Öncelikle süper bir bölümdü. Oda gerçek dengeleri yıkmadı. Sadece bazı okuyucuların düşündüğü dengeleri yıktı.

@Roronoa Zoro'nun bu yorumlarından bazılarını alacaktım. Hepsi çok güzel olduğundan kesemedim bir harfi bile. :sapkali:

Akainu karşısında başı eğik bir şekilde ölümü bekleyen Jinbei BM'yi uçuruyor. :hhh:
Yolda gördüğü köpekten korkacak Tony Tony Chopper'ımız Yonko saldırısı engelliyor.
Bunlara hiçbir şey alıntıda söylendiği gibi bahane olamaz. Oluyor dediğiniz şeyler de zaten BM'nin eksiklikleri demektir. En baştan beri uçuk güçler olmadığını savundum. 1 Yonko en fazla 1,25 Amiral eder demiştim en son. Bugün itibarıyla kendimi haklı buluyorum.

Bölüme göre Akainu da Aokiji de meyve özellikleri sayesinde bu kadını teke tek alırlar, Kizaru için bir şey demeyeyim. Genel olarak düşünmeyelim amiral seviyesi diye.Ateşi yakan bir sıcaklık, dondurucu soğuk. İkisi de Zeus vs Pro'ya etki edebilecek yetenekler.
Yıldırımın neye etki ettiğini ben anlayamıyorum artık:confused:, etki eder herhalde. Ama bulut su buharından oluşur yani Aokiji Zeus'u dondurabilir. Aynı şekilde sudan çok feci etkilenen Pro'ya buz saldırıları bayağı etkili olur. Akainu-Zeus'u pek düşünmedim, Pro'ya etki edeceği kesin gerçi.

Brook krallığını ilan etti resmen boşuna soul king demiyorlar :D Tayfaya zorodan sonra en çok katkısı olan elemandır kuşkusuz.Jimbei den bunlar bekleniyordu zaten jimbei sahnelerinde şaşılacak bir şey yok.Bölümün bombası Nami ye gökten devasa bir power up ın düşmesi oldu kuşkusuz serideki en baba power up lardan birini aldı ileriki savaşlarda her şeyin seyrini değiştirebilir nami yi enel in yan sanayisi gibi bir şey yapar bu güç ki bu bile tüm dengeleri değiştirebilir savaşlarda.Ben ihtimal vermiyordum zeusun namiye geçeceğine aptal olmasına rağmen mom a bağlı sonuçta ama bölüme bakılırsa Zeus %90 namide artık.

Ben Yonkouları güçlü istediği herşeyi alan, GL’nin 2. yarısına hükmeden efsane güçlü karakterler olarak düşünürken gelinen noktaya bak yazık çok yazık. Tayfadan 3 4 kişinin olduğu yerde koskoca Yonkou istediği hiçbir şeyi yapamıyor, kaç bölümdür kovalıyor yetişemiyor hayal kırıklığına uğradım şuanda. Demek ki bu kadını Luffy oğlan gemide olsa şu BM’yi indirirmiş yada novalardan herhangi biri ( Killer ve Zoro hariç ) olsa. Yada bu kadını 1 gün tutabilen biri olsa yenermiş rahat rahat bence.

Şu bölüme kadar Oda mükemmel ilerletiyordu hikayeyi bence hiçbir zaman kötülemedim ancak bu bölüm benim açımdan hayal kırıklığı. Çizimler baya güzel.

Şu bölüme kadar Yonkou>>>>Amiraldi, şuandan sonra net olarak Amiral>Yonkou, Kaido dahil ünvanları ilgilendirmiyor beni artık balondan başka birşey değil.

Karasakal nasıl çökmemiş bunun mekana anlamıyorum. BM’nin tayfada bir işe yaramıyor, Kata hariç gerisi bomboş adamlar.

@Roronoa Zoro'nun bu yorumlarından bazılarını alacaktım. Hepsi çok güzel olduğundan kesemedim bir harfi bile. Diyeceklerim fazlasıyla dendiği için Mihawk konusunda bir şey yazmayayım daha. :sapkali:

@Roronoa Zoro Bölümde Mihawk ve Amiral mi var? Genel Tartışmada konuşun bunları. Son uyarımdır.

Ben Yonkouları güçlü istediği herşeyi alan, GL’nin 2. yarısına hükmeden efsane güçlü karakterler olarak düşünürken gelinen noktaya bak yazık çok yazık. Tayfadan 3 4 kişinin olduğu yerde koskoca Yonkou istediği hiçbir şeyi yapamıyor, kaç bölümdür kovalıyor yetişemiyor hayal kırıklığına uğradım şuanda. Demek ki bu kadını Luffy oğlan gemide olsa şu BM’yi indirirmiş yada novalardan herhangi biri ( Killer ve Zoro hariç ) olsa. Yada bu kadını 1 gün tutabilen biri olsa yenermiş rahat rahat bence.

Şu bölüme kadar Oda mükemmel ilerletiyordu hikayeyi bence hiçbir zaman kötülemedim ancak bu bölüm benim açımdan hayal kırıklığı. Çizimler baya güzel.

Şu bölüme kadar Yonkou>>>>Amiraldi, şuandan sonra net olarak Amiral>Yonkou, Kaido dahil ünvanları ilgilendirmiyor beni artık balondan başka birşey değil.

Karasakal nasıl çökmemiş bunun mekana anlamıyorum. BM’nin tayfada bir işe yaramıyor, Kata hariç gerisi bomboş adamlar.
Amiral Yonko güç tartışmasını başka yerde tartışabilir misin? Dün kaç kere uyardım.

Doffu görünce tırsıp kendinden geçen tayfa şimdi yonkouya saldırıyor. 5 yaşındayken devi tekle geç, şimdi bir gemiyi parçalayama. Çok zorlama olmuş.

Abi bizimkiler çok yanlış yapmış, Zou ve müttefiklerle gelselermiş yeni yonkou Luffy olurmuş. Jinbei'nin yonkou dövdüğü seride Luffy'de iki dayak atardı herhalde.

Ulan öyle gerizekalıca bir bölüm ki şu çizilen, Buggy'den bile yonkou olabileceğini düşündürtüyor.

Not: Yerde, gökte, suda felan en güçlü denilen Kaido'yu Robin'in tokatlayacağı günler yakındır, ben size diyeyim. Beklentim sıfırlandı artık seriye karşı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık