Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş saçma sapan ve rastlantısal şeyler ile rakibi indirmeye çalışacağına, ver gitsin power up'ları Dragon Ball'daki gibi uçsun tayfa. İlerideki rakiplerini (Coby, Teach hariç tayfasını v.b.) ve supernovalarıda aynı şekilde power up'la bu kadar.

Shounen değil mi zaten, kimse nasıl olur böyle yaaa demez.

Niye çelişki var. Kadının gözü pastadan birşey görmüyor ve bunun için önüme gelene yüz tekme mantığı ile ilerliyor. Bu yüzden daha tehlikeli dedim. Ayrıca Pedro gazi veya şehit, Luffy arkada kalmak zorunda kalmış. Bir yandan Sanjiler ayrı bir uğraşta Ana diplerinde ve "bizimkilerinin kendi has özelliklerinin harmanı" ile Ana'ya zarar veremediler ama ana yardımcı güçlerinden Zeus'u bir şekilde etkisiz hale getirdiler. "O kadar rahat" ilerliyorlar. Bana kalırsa bu çelişkidir.
Bunlar hep suni tehdit. Yapay, gerçekçi değil. Luffy kendini savunamayacak durumda mı? At önüne Brulee'yi. Tayfa muhteşem bir şekilde kombo yapar, Anayı püskürtür. Tayfayı ciddi şekilde tehlikede hissettirmediği ve en büyük güçleri tayfanın önünde böyle madara ettiği müddetçe gerçekçi olmayacak. Birisinin dışarıdan söylemesi, yorum yapması artık kurtarmıyor. En kötü haliyle bile olsa Koca Ana tayfaya zarar vermeden bırakmaması lazım. Ateşin var, bir tayfa üyesi ateş ile yaralansın. Kılıcın var, birinden bir kan getir de görelim. İlla öldürmesine de gerek yok. Şu olaydan burunları bile kanamadan çıktılar, Zeus'u etkisiz hale getirip, kendi yanlarına çekerek. Koca Ananın saldırması daha faydalı oldu resmen. Gerçekçi olsaydı, birisi biraz zarar görürdü de biz derdik, en azından Zeus aradan çıktı. Onun yerine Ananın saldırması iyi oldu, Zeus'u aldık diyebileceğimiz durumdayız resmen. Eğer şu kurguyu beğeniyorsan zevklerimiz taban tabana zıt demektir.

Büyük ihtimal muhabbeti geçmiş bitmiştir de şu spoiler'ları görüp gaza gelenleri alkışlıyorum :D Bölüm gayet iyiydi. Hatta çok iyi bile verebilirdim. Bariz şekilde Big Mom aşırı zayıf düşmüş.

Garip Ana ne hallere düşmüş. Ne çektin beee :D

Çizimler bir süredir bariz şekilde göze batıyor. Sanki tarzı bile değişmiş gibi ve çok güzel gerçekten bu ark çizim olarak ilk sıraya oynar herhalde.

Bunlar hep suni tehdit. Yapay, gerçekçi değil. Luffy kendini savunamayacak durumda mı? At önüne Brulee'yi. Tayfa muhteşem bir şekilde kombo yapar, Anayı püskürtür. Tayfayı ciddi şekilde tehlikede hissettirmediği ve en büyük güçleri tayfanın önünde böyle madara ettiği müddetçe gerçekçi olmayacak. Birisinin dışarıdan söylemesi, yorum yapması artık kurtarmıyor. En kötü haliyle bile olsa Koca Ana tayfaya zarar vermeden bırakmaması lazım. Ateşin var, bir tayfa üyesi ateş ile yaralansın. Kılıcın var, birinden bir kan getir de görelim. İlla öldürmesine de gerek yok. Şu olaydan burunları bile kanamadan çıktılar, Zeus'u etkisiz hale getirip, kendi yanlarına çekerek. Koca Ananın saldırması daha faydalı oldu resmen. Gerçekçi olsaydı, birisi biraz zarar görürdü de biz derdik, en azından Zeus aradan çıktı. Onun yerine Ananın saldırması iyi oldu, Zeus'u aldık diyebileceğimiz durumdayız resmen. Eğer şu kurguyu beğeniyorsan zevklerimiz taban tabana zıt demektir.
Öncelikle bence Ana'nın madara olduğu yok. Tam tersi kadının hiçbir şeyi takmadan kafasına göre hareketleri çok hoşuma gidiyor. Ateşin var demişsin yanlışlıkla sıçrayan ateşi gördük ya kendi kullansa ne olacak pasta yanacak. Kurguyu beğenip beğenmemek ayrı Koca Ana'nın gücünün böyle önemsiz şeylerle değerlendirilmesi ayrı mevzu. Bana kalırsa arc düğünden sonra bitmeliydi. Tahminimde öyleydi ama tam tersi arc bambaşka bir noktaya geçti. Burnu kanama olayında da kadının derdi birilerini dövmek değil pastayı bulup yemek kimse ile dövüştüğü yok. O modda değil. Önüne çıkanı kenara atıp pastayı arıyor, pastayı bulmanın derdinde. Ama yine de bu yorumuna kısmen katılıyorum. Birileri zarar görmeli ki bu kovalamaca daha bitmedi. O yüzden kovalamaca bitince değerlendirmek daha doğru olur. Ve dediğin gibi farklı açılardan bakıyoruz büyük ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık