Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen hiç görmediğimiz şeyler gösteriyor.

Bölüm 878 Toplar ateşleniyor, yüzlerine bakalım xD Kimisi durdurun şunu diyor ama ateşlenmiş :T Neyse sallamaya devam Oda sıvamış.

Bak bunu görmemiştim.O zaman bölüm çıktıktan sonra sallayayım ben.:/ Attığın sayfada da BM kontrolden çıkmış ama bir kısmını kullanabiliyorlar.Şimdi bir kısmını değil de hepsini kullanamıyorlarsa neden kullanamıyorlar ? BM daha fazla kontrolden çıktığı için mi ?

Bak bunu görmemiştim.O zaman bölüm çıktıktan sonra sallayayım ben.:/ Attığın sayfada da BM kontrolden çıkmış ama bir kısmını kullanabiliyorlar.Şimdi bir kısmını değil de hepsini kullanamıyorlarsa neden ? BM daha fala kontrolden çıktığı için mi ?
Kullanmada sıkıntı yok, sıkıntı istedikleri şekilde kullanamamaları :bilmem:

İşte onu kastediyorum.O sayfada bir kısmını en azından istedikleri gibi kullanabiliyorlar hem de BM o zamanda kontrolden çıkmış olduğu halde.Şimdi hiçbirini istedikleri gibi kullanamıyorlarsa neden ? Onu çözemedim.
O sayfada da istedikleri gibi kullanamıyorlar farkındaysan topların gösterildiği karede sarsılma efekti var. Canlı oldukları için onları topların içine koymak bir türlü zor, hareketli olacakları için hedefi bulmaları ayrı bir zor oluyor.

Bak bunu görmemiştim.O zaman bölüm çıktıktan sonra sallayayım ben.:/ Attığın sayfada da BM kontrolden çıkmış ama bir kısmını kullanabiliyorlar.Şimdi bir kısmını değil de hepsini kullanamıyorlarsa neden kullanamıyorlar ? BM daha fazla kontrolden çıktığı için mi ?
Bilmem, adam sıvamış üstüne yorum yapmaya değmez.

Sahi şu sayfada coup de burst sırasonda denizaltında bağıran kişinin kim olduğu açıklandı mı? Brook ve Chopper denizaltıyla gelmişti sanırım ama onlar güvertedeydi.

Pedro Nasıl olurdu acaba dolunayda...
Gelecek bölümde ortaya çıkmasın o da tek kolla... Dolunay diye

O sayfada da istedikleri gibi kullanamıyorlar farkındaysan topların gösterildiği karede sarsılma efekti var. Canlı oldukları için onları topların içine koymak bir türlü zor, hareketli olacakları için hedefi bulmaları ayrı bir zor oluyor.
O ilk sayfada hedefi vurabiliyorlar mı ? Yoksa hepsi mi ıskalıyor.İlk sayfada o toplar bizimkilere sıkıntı çıkardı mı ? Eğer çıkardıysa şimdi neden böyle bir söz söylüyorlar.Sallasınlar öylesine illa birkaçı denk gelir.Yoksa ben mi hala anlamadım.:/

Bilmem, adam sıvamış üstüne yorum yapmaya değmez.
Tamam anladık bir açıklaması var.

O ilk sayfada hedefi vurabiliyorlar mı ? Yoksa hepsi mi ıskalıyor.İlk sayfada o toplar bizimkilere sıkıntı çıkardı mı ? Eğer çıkardıysa şimdi neden böyle bir söz söylüyorlar.Sallasınlar öylesine illa birkaçı denk gelir.Yoksa ben mi hala anlamadım.:/

Tamam anladık bir açıklaması var.
O kadar önemli bir konu değil, adamlar sadece sıkıntı yaşadıklarını söylüyorlar. Pek takılmamak lazım o sayfaya :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık