Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tavşanın güçlenmesi niye birçok kişiyi bukadar rahatsız etti anlamadım.
Havadan powerup çünkü, Jinbei niye aya bakınca dönüsmüyor bro, sorarım sana? Kendi çizdiğini inkar ediyor seri, Dwarflar niye dönüşmüyor da Minkler, ne alaka yani? Yaptım oldu diyor adam, biz de eleştiriyoruz, ben rahatsız oldum şahsen, şöyle bir tekniğim var ama yapınca böbreğimden kan geliyor dese eyvallah 10 numara derim, ama böyle gökten inince dayanamıyorum maalesef. :(

Havadan powerup çünkü, Jinbei niye aya bakınca dönüsmüyor bro, sorarım sana? Kendi çizdiğini inkar ediyor seri, Dwarflar niye dönüşmüyor da Minkler, ne alaka yani? Yaptım oldu diyor adam, biz de eleştiriyoruz, ben rahatsız oldum şahsen, şöyle bir tekniğim var ama yapınca böbreğimden kan geliyor dese eyvallah 10 numara derim, ama böyle gökten inince dayanamıyorum maalesef. :(
Big Mom'ı görünce çıldırmış olmalısın o zaman.:D Havadan felan değil direk doğuştan.:D

Balıkadamlar su altında nefes alıyor. Ne alaka yani. Niye minkler, cüceler değil de Balıkadamlar.

Big Mom'ı görünce çıldırmış olmalısın o zaman.:D Havadan felan değil direk doğuştan.:D
BMde bir abukluk yok, kadının anormal doģduğunu anasiyla babası da söylüyordu. Otohime den şirahoşi doğuyorsa ben BMye normal derim. Kadin çocukken sahip olduğunun üstüne ekleyerek ilerlemiş. :)

Balıkadamlar su altında nefes alıyor. Ne alaka yani. Niye minkler, cüceler değil de Balıkadamlar.
Suda yaşıyorlar çünkü, solungaç solunumu yapacak şekilde evrilmişler, Jinbei misal karadayken mehtap görünce evrim geçirse haklısin derdim ama diyemiyorum. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık