Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy zaten bu adamı yeneceğini sanmıyordu. Daha geçen bölüm "yenilmez olduğunu düşünüyordum", dedi Adamın olayı Katakuri'yi olayların dışında tutmaktı. Başardı bu bölümle. Brulee'yi de aldı yanına Katakuri gelemez artık. İşte böyle zorla kaçırtılır bir tayfa. En güçlü adamı saçmasapan bir şekilde oyun dışına iterek. Tebrikler Oda :alkis:
O kısmı çok kötü zaten. Baştan Luffy'nin böyle bir şey planladığını gösterseydi güzel olurdu. Ama heyecan uyandırmak için Luffy ile Kata'yı dövüştürdü :)

Yorumları hızlıca göz attım da niye hâlâ önceki savaşlardaki Luffy'inin sınırları konuşuluyor. Adam zaten her savaştan sonra dayanıklılık ve güç kazanıyor. Seri hep böyle ilerlemedi mi?
Neyse nesnel konuşmayayım kendi düşüncelerim :cool:

G4ten kendin çıkmayı isteyince gücün yerinde kalıyor efor sarfetmemiş oluyorsun
G4ten dibini görüp çıkınca kendinden geçiyor eforun dibine vurmuş oluyorsun
Heee tabi tabi
Doflamingo ve öncesi Rayleigh bile demedimi çok fazla güç harcıyorsun diye
İsteğe göre olunca yoruluyorsun
İsteğe göre olmayınca yorulmuyorsun
O da güzel
Üç metreden yuvarlanmak mı sana daha çok zarar verir yoksa zıplayarak atlamak mı?

Şahsen ben çocukken yuvarlanmıştım ve dizime falan taş girmişti. Ayağıma kadar kan akmıştı. Aynı şekilde üç metreden kendi isteğimle atladığım zaman hiçbir şey olmamıştı.

Su çok güzel, gelsene.

Bu bölüm net anlaşılmıştır ki, g4 modu bitince kendi başına kaçtı Luffy. Oysa ki Dof ile savaşta öyle değildi. G4 modunda şehir turu atıyor, g4 modunda Luffy Dayak yiyiyor Kata'dan ama bu önemli değil önemli olan g4 bitince plan durum. Açık ve net Dof > Luffy Dof > Kata. Aksini iddia eden bizden değildir.
Dressrosa arcında en iyi eşit diye düşünüyordum ben de ama şuan durum farklı g4 süresini 6.5 kat arttıtan Luffy hapiste yatan Dof'u geçmiştir.Dof>Kata umarım şakadır.

Luffy tamam yorgun handikaplı kabul, ancak baktığım zaman 2 saate yakın G4 kullanabiliyorsa ve dövüşebiliyorsa o kadar da abartılacak bir handikap var diyemeyiz bence. Öyle bir bahsediliyor ki bu handikaptan sanki kolsuz, bacaksız ve ölüm döşeğindeymiş gibi bahsediliyor. Ama 2 saat G4 kullanabiliyor.
Eee nereden biliyoruz tam halinde bunun iki katı kadarını kullanamayacağını. Haki çok önemli Luffy için bunu görmüş olduk. Big Mom'da bilerek çıktı diyenler umarım artık bundan bahsetmezler.

Dof'ta da handikaplı olduğunu soylemistik zaten. Burda neredeyse iki saat haki kullanan adam Dof'ta neredeyse 30-40 dakka kullanmış.

Bu bölüm net anlaşılmıştır ki, g4 modu bitince kendi başına kaçtı Luffy. Oysa ki Dof ile savaşta öyle değildi. G4 modunda şehir turu atıyor, g4 modunda Luffy Dayak yiyiyor Kata'dan ama bu önemli değil önemli olan g4 bitince plan durum. Açık ve net Dof > Luffy Dof > Kata. Aksini iddia eden bizden değildir.
Eğer bir ironi yoksa bu yazdığında şöyle söyleyeyim Kata Luffy’e G4’ten çıkması gerektiği söylüyor, yoksa enerjin bitecek kaçamayacaksın ve seni öldüreceğim demek istiyor. Luffy de son enerjisini kaçmaya harcıyor. Doflamingoda durum öyle değil son bir yumruk atmaya kalkıyor Luffy atamıyor ve enerjisi tamamen bitiyor. Aradaki fark bu gerisine sen karar ver artık.

Yemeğimi ne zaman ısmarlayacaksın?

Eee nereden biliyoruz tam halinde bunun iki katı kadarını kullanamayacağını. Haki çok önemli Luffy için bunu görmüş olduk. Big Mom'da bilerek çıktı diyenler umarım artık bundan bahsetmezler.

Dof'ta da handikaplı olduğunu soylemistik zaten. Burda neredeyse iki saat haki kullanan adam Dof'ta neredeyse 30-40 dakka kullanmış.
Eeeee ozman Doflamingo da handikaplıydı adamın organları tekrar dikildi öyle bir olay olmasaydı Luffy şimdi ölmüştü. Varsayım yapmaya gerek yok gerçekler ortada istediğin gibi anlamak istiyorsun. Ben sadece bahsedildiği kadar, abartıldığı kadar handikaplı değil diyorum. Sonuçta ölüm döşeğinde değil bu adam yada iç organları tekrar dikilmesi gerekecek kadar ağır bir yarası yok. Neyse benim düşüncelerim bunlar senin düşüncene de saygı duyuyorum uzatmak istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık