Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 dakika g4 kullanan adam 2 saat g4 kullanmış. Kendini geliştirmiş baya. Ancak handikaplı dövüşmediği de netleşmiş oldu. Adam taş atsa kolu yorulsa aslında o taşı atmasa nasıl da dövüşürdü denecek nerdeyse :) yorgundu veya değildi dövüşte herhangi bir sıkıntı yaşamadığı gibi g4 süresini 6'ya katlamış. Daha ne yapsın bu çocuk.

Benim anlamadığım neden luffye sitem var,ben kaçsa bile çok sevdim,adam artık beynini kullanıyor,saf dışı bıraktı gitti,süresi dressrosada 20 dk sürmüş @amaneden attı fotoları,adam şuan 2 saat kullanıp kendi çıkıyor,luffy gelişerek gidiyor,seri başından ber böyle,buda gayet iyi bir gelişim,ve şuan 2 saat g4 ile Dof birşey yapamaz,20 dk da heder oldu,handikaplı olsun,olmasın kendinizi kandırmayın,çok büyük fark vardı g4le,şuna bariz g4 e saat dayanıp değil,döven Kata var,kata>luffy>Dof olduğu bence çok açık

Hatları karıştırdın. Gömmen lazım. Şimdi bunu silip Allah belanı versin Oda yazarsın kesin.
Yok Smoker taklaya geldim. Ben dalgasına yazmıştım. Asıl iddialarda övmek vardı. Beni kandırdılar. Gömmeyi her zaman yapıyordum. Sonra değiştirdim de seni yormadım. 1 hafta sonra gömmeye başlarım da o zamana Mom düşmez inşallah. Baksana Fuji avatarını koydum. Amiral denince akla gelen ilk isim.

Yok Smoker taklaya geldim. Ben dalgasına yazmıştım. Asıl iddialarda övmek vardı. Beni kandırdılar. Gömmeyi her zaman yapıyordum. Sonra değiştirdim de seni yormadım. 1 hafta sonra gömmeye başlarım da o zamana Mom düşmez inşallah. Baksana Fuji avatarını koydum. Amiral denince akla gelen ilk isim.
Foruma hoşgeldin kardeş.

Güç dengeleri netleşti. Arada çok fazla fark var.
Wano'ya bir sebeple Mihawk gelmezse katliam olur. Birilerinin yardıma geleceği aşikar. Belki de yardım amaçlı olmaz ama ortak düşman hikayelerine girilir.

kartal8181

Bence luffydeki en büyük gelişme haki falan değil. Önceden azıcık düşünse ateşi çıkıyordu. Şimdi kaçıp plan yapma seviyesine çıktı.
Gemilerde savaşlar başlar orada biraz daha tayfa özellikle balık adamlar güç gösterisi yaparlar. Ardından pasta yedirme çabası başlar. Ama pastanın başına bir iş gelecek. Benim tahminim luffy birşeye kızıp o pastayı da ya mahvedecek ya da yiyip mükemmel olmuş deyip bm yi çileden çıkaracak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık