Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Lao-G
Bana kalırsa yendiği karakterleri aşan ödüller verildi şimdiye kadar hep Luffy'e. Ordan bir çıkarım yaptım. Kata'yı yenecegini düşündüğüm için ödülü onu aşacaktır.

@RedTeroR

Don lastiği olur mu?:D
Ben iddiada geleceğe ikiside karar veremez demiştim. Luffy doffy ye tek dalıp yenseydi 600 bile olabilirdi ödülü... burada cracker i yendiğini düşünecek olsak bile 900 olur...

amiralleri gözünüz de fazla büyütüyorsunuz.
2 yıl önce hepsi sırayla WB'ye daldılar alamadılar. hatırlatırım ki WB 80 yaşında hasta yaşlı bir adamdı.
iki yıl sonra elbette güçlenmişlerdir. ama 3 amiral birlik olsalar şu durumda hiç bir yonko'yu alamazlar.
teke tekte sağ kolları alabilirler sadece.
marco olayı ise bambaşka marco orada ace'i kurtarma kaçırma derdinde eminimki uzun bir dövüşte bir amiral alacak güçtedir.
üstelik dragon ball gibi 10 gücünde 8 gücünde bir şey one piece evreninde geçerli değil.
one piece evreninde çok fazla değişken var.

Ben iddiada geleceğe ikiside karar veremez demiştim. Luffy doffy ye tek dalıp yenseydi 600 bile olabilirdi ödülü... burada cracker i yendiğini düşünecek olsak bile 900 olur...
Mangaka öyle bakmıyor olaya zaten 2vs1 adaletsizdir diyen adam o vs'yi öle görmüyordur ki açıklamasını da yaparım ama o konuya girmeyek.

Öyle olsa bile Dof'un sahip olduğu ödüller 300 küsürdü. Tabi Dof çok daha fazla eder ona da girmiyorum. Ama Luffy onun ödülünü aşan bir ödül aldı. Bu şimdiye kadar olan bütün ödül artışlarında böyle olmuş. Emel bilinmiyordu. Moriah'da da zaten olay saklanmıştı. Kata'yı saklayamazlar indirirse eğer.

amiralleri gözünüz de fazla büyütüyorsunuz.
2 yıl önce hepsi sırayla WB'ye daldılar alamadılar. hatırlatırım ki WB 80 yaşında hasta yaşlı bir adamdı.
iki yıl sonra elbette güçlenmişlerdir. ama 3 amiral birlik olsalar şu durumda hiç bir yonko'yu alamazlar.
teke tekte sağ kolları alabilirler sadece.
marco olayı ise bambaşka marco orada ace'i kurtarma kaçırma derdinde eminimki uzun bir dövüşte bir amiral alacak güçtedir.
üstelik dragon ball gibi 10 gücünde 8 gücünde bir şey one piece evreninde geçerli değil.
one piece evreninde çok fazla değişken var.
Yonko tek başına 3 amirali alır mı diyorsun ?

Mangaka öyle bakmıyor olaya zaten 2vs1 adaletsizdir diyen adam o vs'yi öle görmüyordur ki açıklamasını da yaparım ama o konuya girmeyek.

Öyle olsa bile Dof'un sahip olduğu ödüller 300 küsürdü. Tabi Dof çok daha fazla eder ona da girmiyorum. Ama Luffy onun ödülünü aşan bir ödül aldı. Bu şimdiye kadar olan bütün ödül artışlarında böyle olmuş. Emel bilinmiyordu. Moriah'da da zaten olay saklanmıştı. Kata'yı saklayamazlar indirirse eğer.
Aokiji ödüllerden bahsettiğinde sadece güç unsuru olmadığını açıklamıştı. Ödülleri indirdiklerini fazlasıyla aştı doğru. Ama 1.milyar yapıp da tüm süpernovaları şimdiden ezdirmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık