Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zehirleme işin şaka kısmı. Ancak Sanji'nin pastaya normal olmayan bir şeyler koyacağı ihtimali çok ama çok yüksek bana göre.

Çünkü, sanji agresif aşçılıktan bahsediyor pastayı yaparken, onun dışın da Iva'dan saldırgan tarifleri öğreniyor. Kişilerin gücüne ve hatta kişiliğine etki edecek gizli tarfiler.

Bu sebeple Sanji o pastaya Kamabakka Krallığı'nda öğrendiği bir şey koyacaktır içine.

Peki bu ne olabilir? BM'yi bayıltacak, uykusunu getirecek bir şey olabileceği gibi, geçici olarak gücünü zayıflatacak veya çok mutlu olmasını her şeye taviz vermesini sağlayacak bizimkilerin gitmesine rıza gösterecek bir şey olabilir vs. yani illa bir şeyler koyacak diye düşünüyorum ben.
Evet o şekilde olabilir, ama içine bayıltıcı yabancı bir şey katması ters olur. Dediğin gibi mesela mesir macunu nasıl %100 doğal olduğu halde insan doğasını etkiliyor. Sanji de Mom'ı mutlu edecek doğal bir tarif kullanabilir. Ama yemek yoluyla birine zarar vermesinin karakterine ters olduğunu düşünüyorum.
Pastaya Ivankovun hormonundan koyup BMyi erkeğe çevirse nasil olur acaba? :hmm:

Aynen düşün ki Dof'a ada turu yaptıran saldırı hiçbir işe yaramamış. Ama Luffy'nin o canavarı bile yenen saldırısı var : ))

Bu arada Katakuri de 890'da iner artık : ))
Boyuttan bahsediyor orda Luffy. Düşün ki Luffy SanJuan Wolf e KKG attı ne olacak? SJW belki etkilenir, tek de yiyebilir ama 1 mm bile yerinden oynamaz çünkü SJW MarineHQdan daha büyük. Dof ise normal ebatta bir insan ve uçtuğu sahnelerde genelde ayağı yere basmıyor, tabi ki uçacak. :)

Boyuttan bahsediyor orda Luffy. Düşün ki Luffy SanJuan Wolf e KKG attı ne olacak? SJW belki etkilenir, tek de yiyebilir ama 1 mm bile yerinden oynamaz çünkü SJW MarineHQdan daha büyük. Dof ise normal ebatta bir insan ve uçtuğu sahnelerde genelde ayağı yere basmıyor, tabi ki uçacak. :)
Dof'a karşı hiç bir işe yaramadı diye bilir misin? Açıkçası ben diyemem.
Zaten Dof'a daha büyük bir saldırı gerektiyse sırf Dof'un acıya dayanıklı olma yönüyledir. Hani Luffy baktı Dof normal G4'e eziliyor devam etti süre sonuna kadar. Sonra baktı olacağı yok KKG kullandı. Ha bana göre yine de saçma bu kadar sona bırakması en azından ilk etapta enerjisi bitmeden kullanması gerekirdi. Ama mangaka tüm adanın desteğini aldığını göstermek için öyle bir şeye başvurdu diye düşünüyorum. Önemli olan Kong Gun Dof'a karşı etkili miydi. Yoksa Hiçbir işe yaramadı mı?
Yani bana göre o adada Dof'u aşan hayvanlar varmış : ))

Dof'a karşı hiç bir işe yaramadı diye bilir misin? Açıkçası ben diyemem.
Zaten Dof'a daha büyük bir saldırı gerektiyse sırf Dof'un acıya dayanıklı olma yönüyledir. Hani Luffy baktı Dof normal G4'e eziliyor devam etti süre sonuna kadar. Sonra baktı olacağı yok KKG kullandı. Ha bana göre yine de saçma bu kadar sona bırakması en azından ilk etapta enerjisi bitmeden kullanması gerekirdi. Ama mangaka tüm adanın desteğini aldığını göstermek için öyle bir şeye başvurdu diye düşünüyorum. Önemli olan Kong Gun Dof'a karşı etkili miydi. Yoksa Hiçbir işe yaramadı mı?
Yani bana göre o adada Dof'u aşan hayvanlar varmış : ))
Bu seferki geçen seferkinden çok çok büyüktü diyor. Ellerini devasalığı gösterecek şekilde açıyor. Belli ki o hayvan da G4 süresini tamamlayacak kadar dayanmış, hiçbir işe yaramadı demesi hayvanı yenememesinden geliyor ki o hayvana karşı kullandiğı G4 süresi Dofun yüzleştiģinin yarısı kadar bile degildir muhtemelen. Baksana Luffynin sargı bezleri yerinde duruyor ve Ray hala adada. :) Op evreninde Doftan güçlü hayvan yoktur bence. :)

Teach daha geçen Baltigoda değil miydi yahu topkek adasına gelemez bence, gelmesin yani.

Indirecekse Luffy indirsin. Denizciler gelecekse Ryokugyu gelsin. Bir de Weevil en son Marcoyu bulmak için Luffynin peşine düşmuştü. O da gelebilir. Böylelikle WB nin gençlik gücünü de görmüş oluruz. :)
Luffy BM yi indiremez katakuriyi yense bile çok yorgun olur 2 komutan yenmiş biri dinlenmeden gidipte BM ye dalarsa 3 5 dakikada bayılır kalır.Teachin gelmesini bende istemem ancak marine veya teach gelip BM nin kendisini ve tüm ordusunu yenmek için bundan güzel fırsat yok gelseler güzel olur aksi taktirde luffy wanoya gitse BM de orda olur 2 yonkou luffyi tokatliya tokatliya döverler.Düşman sayısının azalması lazım eğer BM yi indirmeye yeni amiral gelecekse yeterli değil akainu veya kizarunun da gelmesi şart yonkou indiriyorsun boru değil ne var ne yok getirmen lazim aksi taktirde mokoko

Bu seferki geçen seferkinden çok çok büyüktü diyor. Ellerini devasalığı gösterecek şekilde açıyor. Belli ki o hayvan da G4 süresini tamamlayacak kadar dayanmış, hiçbir işe yaramadı demesi hayvanı yenememesinden geliyor ki o hayvana karşı kullandiğı G4 süresi Dofun yüzleştiģinin yarısı kadar bile degildir muhtemelen. Baksana Luffynin sargı bezleri yerinde duruyor ve Ray hala adada. :) Op evreninde Doftan güçlü hayvan yoktur bence. :)
Hiçbir işe yaramadı sözcüğünü ben öyle değerlendiriyorum : ))
Onlar hayvan değil cenevar cenevar : ))

One piece ile ilgili en çok sevdiğim şey , 883 bölüm çıkmış ama hala gizemini koruyan bir sürü şey var . Bazen çok yavaş ilerlediğini düşünsem de hala hasır şapka tayfası ile birlikte o maceranın içindeymiş gibi hissediyorum . Zaten bir hikayeyi güzel yapan o maceranın içine çekebilmesi , yoksa kim kimi yenmiş , nasıl yenmiş , sonunda ne olmuş onlar küçük ayrıntılar .

One piece ile ilgili en çok sevdiğim şey , 883 bölüm çıkmış ama hala gizemini koruyan bir sürü şey var . Bazen çok yavaş ilerlediğini düşünsem de hala hasır şapka tayfası ile birlikte o maceranın içindeymiş gibi hissediyorum . Zaten bir hikayeyi güzel yapan o maceranın içine çekebilmesi , yoksa kim kimi yenmiş , nasıl yenmiş , sonunda ne olmuş onlar küçük ayrıntılar .
Bu hızla giderse finali torunum görür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık