Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Oda 2 sene eğitimde neden temel eğitimi es geçmiş. Daha doğrusu ayyaş Ray bunu hiç mi test etmemiş. İnsan gear kullanmadan benle eşit dövüşmeden sana et yok falan der. Sağlam temel olmadan bina yıkılır işte aynı Lufy gibi.

Uyanış harbi ayağa düştü keyfim kaçtı. Kimsenin bilmediği hiç duyulmayan uyanışı herkese verecek.
Herkes dediğin adamda Yonkou komutanı :( Üst klasman eleman uyanış yapmayıp nabacak.

Bu adamın nasıl bir meyvesi olduğunu, çalışma prensiplerini ben de anlamadım açıkçası. Eğer Amiraller gibi Haki savunması yapmıyorsa, Haki tabanlı saldırılar bile işlemiyor. Uyanış ile Logia türlerinde olmayan bir güce sahip oldu, etrafını mochi yaparak değiştirebiliyor. Logia türlerinde böyle bir şey görmedik.
Nasıl yani burayı ben mi yanlış anladım yoksa Logia türleri etrafı istedikleri şekilde değiştiremiyor mu?
Crocodile yere dokunduğu anda etrafı tamamen kuma dönüştürebiliyor.

Aokiji'nin Ice Age saldırısından ne farkı var ki dokunduğu yeri değiştirmesinin ? Ben aynı haki gibi öncesinde tanıtılmadığı için bizim bilmediğimizi düşünüyorum.
Sakazuki'nin ayak bastığı her yer lava dönüşmüyor. Smoker istediği yeri dumana çeviremiyor. Örnekler çoğaltılabilir.

Ilk olarak haki tabanlı saldırılar islememesi saçma olmaz mi? Sonuçta seride en büyük güç unsuru haki. Haki ile hasar veremezsen ölümsüz olur. Bence haki.ile hasae veriliyordur. Ikinci olarak Uyanışı geçtiğinde Law gibi Kuma gibi anlık yer değiştirme yapıyor mu diyorsun? E bunu yapıyorsa çok güçlü olur bu adam. Normal bi sağ koldan daha güçlü olur.
Haki tabanlı saldırılar Sakazuki ve Kuzana da işlemedi. Neden saçma olsun ki?

Yahu Selo Dofi'den güçlü bir adamda çıkması neden ele ayağa düşmüş olsun?
HH'de çıkarsa tezin kurtulmuş sayılır:D
@kadir †.
Bu denizciler kaç yıllık kurum. Amiral gibi niceleri olmuştur. Bunlar uyandırsa kayıtlarda yazar, gizemli bir şey olmazdı. H.H. şartını ben sırf o yüzden eklemiştim. En iyi meyve kullanıcıları bile o dar boğazı son adım olan uyanışı yapamıyordur. Dof gibi özel insanlarda kendine saklamıştır. Mf'de duyduk mu aha meyveyi uyandırmış diye. Sorun Dof falan değil, daha güçlü biri de olsa uyandırmamalıydı. Dof öyle bir anlattı ki, çok gizli kimselerin bilmediği bir şey gibi. Sağ kollar başkalarında varsa, bunun kaydı her yerde vardır. Uzun manga yapmanın zararı, bazı şeyler gökten düşüyor.
Gear kullanmadan Ray ile denk dövüşen Luffy, G4'le gider Kaido'ya tek atar gelir. Öyle mantık mı olur la? :D Sen istiyorsun ki meyve kapasitesinin çeyreğini bile kullanmasın.
Tamam biraz abartı oldu ama en azından sağlam temel kurdurmalıydı. Meyvesiz Lufy konusunda yazdık.

Haftalardır Luffy vs Katakuri kilitlendi kaldı bildiğin. Kata dövüyor, Luffy acımadı ki diyor, sonra tekrar Kata dövüyor. :( Bu dövüş için tahminlerimi yazayım,

1- Kata G4e rağmen Luffyi dövmeye devam edecek.
2- Luffy G4 ile Kataya ilk yenilgisini yaşatacak.
3- CC gelip oksijeni kesip Katayı bayıltacak.
4- Çöpçüler Kralı Bobbin gelip Katakuriye senin yapacağın işi sinkaf edeyim deyip ıslık çalarak Luffyi uyutacak.
5- Luffy H Hakiyi level atlayarak iradesini somutlaştırıp Darth Vader gibi Katanın ümüğünü sıkıp yerden yere vuracak.

3.40tan sonraya dikkat

Nasıl yani burayı ben mi yanlış anladım yoksa Logia türleri etrafı istedikleri şekilde değiştiremiyor mu?
Crocodile yere dokunduğu anda etrafı tamamen kuma dönüştürebiliyor.
Ben o gücü Croco'nun kendi has gücünden biri diye hatırlıyorum. Şu sağ elle kurutma gücü. O meyve gücünden ileri gelmiyor muydu?

Yalniz Doflamingonun söylediği şey uyanışın nadir olmasi değil,Paramecia uyanışlarının çevreyi etkilemesi nadir olan şey.

Luffy şu şekilde Doffynin önüne gelse 5 bölüme bitirmişti işini :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık