Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1. Kuzan sudan başka neyi dondurmuş? Bana bir tane örnek gösterebilir misin? Bir şeyin yüzeyini buz ile kaplamak ve onu kalıcı olarak buza çevirmek aynı şey mi? Punk Hazard'ın yarısı tamamen buz mu olmuş, Yoksa soğuk bir iklim mi var?

2. Animeden sahne koyma, geçerli değil. Ayrıca bu sahnede bile bir şeyler lava dönüşmüyor, üretim var.

3. Bir Logia dokunduğu yeri kendi elementine çeviremiyor (Crocodile hariç), bunun bir tane bile örneği yokken, neden kabul edemiyorsun?

Burdan da anlaşılacağı üzre kütüğün sadece yüzeyi buz değil.

Ben logiaların belli bir alanın dışındaki alanları kendi elementlerine çevirmelerini uyanış olarak değerlendiriyorum.

Mesela bana göre ilerde Smoker koca bir adayı dumana çevirebilir ve bunu sadece uyanış ile yapabilir.

Ben logiaların belli bir alanın dışındaki alanları kendi elementlerine çevirmelerini uyanış olarak değerlendiriyorum.

Mesela bana göre ilerde Smoker koca bir adayı dumana çevirebilir ve bunu sadece uyanış ile yapabilir.
Donduruyor sadece buza dönüştürmüyor ki.

bölüm bana uzun gibi geldi. Ya özlediğimden yada parça parça herkesi gösterdiği için heyecan yaptım. Şimdi Germaların hedefi neresi, ana neden fıstık adasına gidiyor, luffy ön görülemeyecek ne yapabilir. Birde ufak tahmin, arama timi oluşturulunca bizimkiler onuda yenecek ve kimse onlardan da haber alamayacak hasır şapka efsanesi katlanarak devan edecek.

Adanın iklim değişiminin uyanış ile alakası olabileceği fikrine katılıyorum, olabilir bence. Ancak şu attığın Luffy sahnesinin Perospero'nun Chopper'ı şeker ile kaplaması ile arasındaki tek fark Luffy'nin vücudundaki suyun da donması, o da soğuktan donuyor zaten, bunun uyanışla alakası yok.

Yalnız Luffyi gili duşa sokup geri döndürdüler, senin dediğin olsa buzun eriyip direk su olmaları gerekliydi.

Yahu ona bakarsan donan insanların da sadece dışı değil, içi de donuyor. Tamamen buz olsalar, eridikleri zaman geriye hiçbir şey kalmaması gerekmez mi? Kuzan bir şeyi tamamen dondursa bile, maddenin yapısını kalıcı olarak değiştiremiyor. Katakuri'nin mochi yaptığı şey ise, önceden her ne ise özelliğini kaybediyor ve mochi oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık