Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana bununla

bunun

farkını mantıklı olarak olarak açıklayabilene bravo.
1. Su donmaya meyillidir. Ayrıca sonradan eriyip tekrar su olabilir. Betondan mochi olmaz, olursa da tekrardan beton olamaz, mochi olarak kalır.
2. Kuzan ayağının altındaki toprağı buza çeviremez, sadece üstünü buz ile kaplar. Sonuç olarak toprak yine toprak olarak kalır. Katakuri neredeyse her şeyi mochiye dönüştürebilir. Dönüşen şeyler artık mochi olur, eski özelliklerini kaybederler.
3. Bir şeyi yoktan var etmek ve olan bir şeyi tamamen farklı bir maddeye çevirmek aynı şeyler değildir.

Luffy iyi kaçıyor saldırılardan hakkını vermek lazım.

Bölümden anladığım tek şey

Hasır Şapka Korsanları = Ball :hhh:

Sıfatımıza sıfatımıza vurdular bunu

1. Su donmaya meyillidir. Ayrıca sonradan eriyip tekrar su olabilir. Betondan mochi olmaz, olursa da tekrardan beton olamaz, mochi olarak kalır.
2. Kuzan ayağının altındaki toprağı buza çeviremez, sadece üstünü buz ile kaplar. Sonuç olarak toprak yine toprak olarak kalır. Katakuri neredeyse her şeyi mochiye dönüştürebilir. Dönüşen şeyler artık mochi olur, eski özelliklerini kaybederler.
3. Bir şeyi yoktan var etmek ve olan bir şeyi tamamen farklı bir maddeye çevirmek aynı şeyler değildir.
1. olarak olayı su donmaya meyillidir şeklinde açıklamayı doğru bulmuyorum. Neticede Aokiji sadece suyu dondurmuyor.
2. olarak

bunu eklemek istedim.
Ayrıca eğer Kuzan sadece yüzeysel dondursaydı adanın yarısını buz yapamazdı diye düşünmekteydim.
3. olarak ise işte tam bu farkı logia ve paramecia uyanış farkı olarak görmekteyim.

Alaaddin iş başında herhalde. Yalnız baya iyi bölüm olmuş.

Kapakta bir şeyler var, önemli olabilir.

Pekoms ile birlikte üzülen Tamago başkan baya sağlam konuştu. Aynı şekilde Brulee de Katakuri için çok iyi konuştu, ben Dof'a olan bağlılıktan çok daha fazlasını gördüm ve sırf bu bağlılıktan dolayı yenilmemesini istedim. Bırakın diğer kısımları yani. Germa bir şeyler yapmış falan pek sallamıyorum o kısımları. Katakuri'nin saldırılarından daha önce kimse bu kadar sıyrılmamış. İyi iyi.

Edit: Son duanı et modundan sonra oranın havada kalması hoş olmamış.
Katakuri de aynı şekilde kardeşlerini umursayarak diğer kötü adamlardan farkını belli etti. Adamın yenilmesini zerre istemiyorum ben de.

Güç kaybı. Big mom 10 k'lık bir ordu kaybetti. Luffy bir şekilde Katakuri'yi tutuyor(?). Big mom formunun zirvesinde görünüyor ama organizasyonu şu an çözülme aşamasında. Bu yapılanmayı bir daha böyle zayıf yakalayamazsın. Big mom bugün inmese bile ilk inecek yonkou gibi duruyor. Belki bb falan gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık