Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada E.oda brookun ruhlarla dövüşebilceğini az cok belirtmiş oldu. Luffy hakili gatling kullanmış ama prometeusa etki bile etmemiş halbuki brook ruhlara hasar verebildi.

Sen yıllardın yonkousu , elindeki güce çizik dahi atan olmasın ama Hasırşapka ekibi bir gelisn, biri ruh özelliği ile diğer hava kontorlü ile ne tesadüfse iki yeteneğine de karşı gelebilip üstelik sana karşı kullansın.

Bu şans değilde ne şansta değil , okuyucunun aklıyla dalga geçme. Bu kadar tesadüfün hepsi mi hasırşapkalara denk geliyor.

Ussop Sugar saçmalığı gibi herşey herşey. Rakip hep bahstız bedevi anasını satayım. Bu işin rengi değişti artık. Hakkıyla tayfa hiçbirşey yapamaz kimseye artık.

Jinbei zaten saçmalığın dibine vurdu , herifin dodge atmadığı adam kalmadı. Tüm Mom tayfasını suyun yanında olsa alacak nerdeyse , kime su atsa antiliyor.
:respect:

KK'lik şansla oluyor dendiğinde bu kadarını beklemiyordum :bilmem:

Oda geri zekalı. Bu kadar uğraşıyor kaçmaları mantıklı bir nedene otursun, oldu bittiye gelmesin diye ama nafile. Ben olsam 2 bölümde bi sonraki adaya götürmüştüm tayfayı...

Spoileri başka siteden okudum :)

Luffy wants to avenge king bam so he attacks prometheus with gatelling gun with haki

Anladığım kadarıyla luffy king baumun intikamını almak istiyor ama saldırı etki etmiyor.
Vay be. Biz bu kadar spoiler atalım, başka yerlerden okunsun, vay beee. :oleyo:

Traffy kun çevirmişti Oro Jackson'dan onu gördün heralde. Olabilir, ben bölüm çıkmadan net bir şey demekten kaçınırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık