Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadın niye kılıcı savurduktan sonra haki salmıyor ? Etrafta parazit kalmaz,kim de güçlenmiş görmüş olurduk.Ama shanks hariç yonkou lar tırt haki show da.

Ben de öyle düşünüyorum. Ancak bu zamana kadar bu kadar pasif kalmasaydı, daha iyi olurdu. Kamabakka'dan beri gelen vurdu, giden vurdu, Yonji dışında. Onu da göremedik zaten adam gibi.

Ne kadar ağzının suyu aksa da hatrı sayılır yeraltı timsarlarının arasında sayılmasının bir nedeni var. Ve bunun çok farkında bir kurnaz kendisi... İkidir denizci- tayfa işbirliği görüyoruz. Ben en azından bir süre buna benzer bir şey göreceğimizi sanmıyorum, görmek de istemiyorum zaten. Bu seri anarşizmi ile güzel.
Ark bitecek gibi diye ben düşünmüyorum. Ama sen Stussy hakkında ne düşünüyorsun. Sadece davet edildiği için mi geldi? CP ajanı olarak tanıtıldı diye hatırlıyorum bir rolü olmadan arc biter mi sence?

Herşeyi geçtim bu arc bittikten sonra dünya hükümetine nasıl yansıyacak bu luffy haberleri yayılmayacak mı yayılacaksa ne tür olacak bigmamdan zorla kurtuldumu yoksa bigmamı alt etti elindeki bilgileri ele geçirdi mi ?
Gold d roger gibi kaçtı tarzında mı çok merak ediyorumm

Ark bitecek gibi diye ben düşünmüyorum. Ama sen Stussy hakkında ne düşünüyorsun. Sadece davet edildiği için mi geldi? CP ajanı olarak tanıtıldı diye hatırlıyorum bir rolü olmadan arc biter mi sence?
CP0'a Dressrosa'dan beri vurgu yapılıyor. Derin devlet bağlantıları ortaya konuyor ilerisi için. Bunlar bir kenara Stussy neden geldi, öncelikle Dünya Hükümeti'ne bağlı bir krallık ile Yonkou akraba ilişkisi kuruyor ve Tametabakko mu her ne ise herkes onun peşinde. Stussy'nin rolüne gelirsek: Luffy avazı çıktığı kadar bağırıyordu düğünde, Kaido'dan sonra seni yeneceğim falan diye. Stussy'nin ajanlığı Wano arkında etkisini gösterebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık