Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sözde bu arc Sanji reisin arcı olacaktı ama henüz bir şey çıkmadı, Arc'ta en çok göze batan ve power-up alan Nami oldu, eğer çok büyük troll olmazsa Kata vs Sanji bekliyorum, ayrıca birileri puding tayfaya katılacak falan diye farklı sitelerde yorum yapmış bence puding Sanji'nin power-up alması için kurban edilecek yada ablası..
Bilemiyorum bunu kaçıncı anlatışım fakat Sanji'nin yılından kast edilen şey Sanji'nin geçmişine bir bakış atılacak olmasıydı. Geriye kalan her şey insanların uydurması. Yani Oda, Sanji'nin gerçek gücünü göstereceğim, şöyle power up vereceğim, böyle bir şey yapacağım demedi zaten.
Evet demedi ama beklentiye sokmadı değil. Sonuçta ekstra bir gelişim göremedik Sanji'de en azından ben göremedim. Ama umudum kalmadı gerçekten de. Sanji'nin geçmişine bakış olarak kalacak gibi duruyor. Çünkü bu saatten sonra power-up alırsa Katakuri ile dövüşür. Luffy'de altta kalmaz bir şekilde bir power-up alır derken Mom dayak yer. Devamın da da birileri indirir. Ama bunlar hep hayalde kaldı arc biteceğim diyor : ))

Evet demedi ama beklentiye sokmadı değil. Sonuçta ekstra bir gelişim göremedik Sanji'de en azından ben göremedim. Ama umudum kalmadı gerçekten de. Sanji'nin geçmişine bakış olarak kalacak gibi duruyor. Çünkü bu saatten sonra power-up alırsa Katakuri ile dövüşür. Luffy'de altta kalmaz bir şekilde bir power-up alır derken Mom dayak yer. Devamın da da birileri indirir. Ama bunlar hep hayalde kaldı arc biteceğim diyor : ))
Gerçekten de doğrudan Sanji'nin geçmişine inileceğini söyledi ama. Beklentiye giren kişiler, kendileri yoğurdular bu cümleleri. Medyavari bir iş oldu aynı. Herkes yalnızca "Sanji'nin yılı" söylemine kandı ve olaylar gelişti.

Bunlar olacak şeyler değildi bana kalırsa zaten. Luffy normal halinde olsa ve Katakuri arc bosu olsaydı belki alırdı.

Gerçekten de doğrudan Sanji'nin geçmişine inileceğini söyledi ama. Beklentiye giren kişiler, kendileri yoğurdular bu cümleleri. Medyavari bir iş oldu aynı. Herkes yalnızca "Sanji'nin yılı" söylemine kandı ve olaylar gelişti.

Bunlar olacak şeyler değildi bana kalırsa zaten. Luffy normal halinde olsa ve Katakuri arc bosu olsaydı belki alırdı.
Ben Oda'nın ne dediğinden bir haberim. Forumdaki yorumlardan umutlanmıştım.

İtiraf et gücü yerinde +power-up almış bir Luffy Mom'u ciddi bir şekilde tutar diye düşünüyorsun. Buna Sanji'nin Power-up ve hüsran olan Germa hayalleri eklenince Mom dayak yer düşüncesi oluşuyordu : )) Ama durmadan yokuş aşağı ihtimaller eridi.

Şahsen arc başlarında Mom'un dayak diyeceğini ve Akainu'nun adaya geleceğini düşünüyordum. Luffy'den önceki son vuruşu yapardı falan. Shichibukai meselesi gibi Luffy Yonkou olarak görülmesin diye olayı Akaniu'nun başarısı olarak gösterildi. Ama baksana ada da Morgan var (( :

İtiraf et gücü yerinde +power-up almış bir Luffy Mom'u ciddi bir şekilde tutar diye düşünüyorsun. Buna Sanji'nin Power-up ve hüsran olan Germa hayalleri eklenince Mom dayak yer düşüncesi oluşuyordu : )) Ama durmadan yokuş aşağı ihtimaller eridi.
Ciddi bir şekilde tutar diye düşünmüyorum. Bir süre tutar diye düşünüyorum, o süre konusunda net bir şey söyleyemem ama.

Bütün yorumları baştan sona okudum odayı eleştirmeye gelince fazlasıyla eleştiririm hat bomba olayında göstere göstere böyle basit yolla kaçırmalarına baya sinirlenmiştim ama şöyle bir durum var op de aile dostluk tayfa kavramları baya gösterildi vurgulandı önem taşıyor wb nın luffy nin shanks un tayfasında gördük hatta canavar kaido bile önem veriyor gibi tayfasına BM de gördüğümüz bırak tayfayı ailesine bile önem vermiyor o tipte biri işler böyle olunca bana Zeus'un bırakıp gitmesi çok çok abartılacak bir durum gibi gelmiyor bu açıdan da bakmak lazım zaten bir kızı bırakıp kaçmış diğer bir kızıda gidici duruyor böyle şeyler olabiliyor demekki
Zeus, Big Mom'ın ruhunun parçası yalnız, kendi halinde bir birey değil. Bırakıp gitti tamam da başkasının emri altına girmesi akla yatmıyor.

Söylenenlerden ziyade manganın yıllardır süregelen gidişatı bu beklentiye soktu. Luffy'nin g4'ü, Zoro'nun yeni atağı, Usopp'un hakisi, Nami'nin klima aygıtı. Eeee insan Sanji'den yeni bir şeyler bekliyor kendi yılında. üstelik adamın, zaman atlamasından beri doğru düzgün bir saldırısını görmedik. Balıkadam Adası'nda bile tek savaşmadı.

Şahsen arc başlarında Mom'un dayak diyeceğini ve Akainu'nun adaya geleceğini düşünüyordum. Luffy'den önceki son vuruşu yapardı falan. Shichibukai meselesi gibi Luffy Yonkou olarak görülmesin diye olayı Akaniu'nun başarısı olarak gösterildi. Ama baksana ada da Morgan var (( :
Morgan, zaten Hükümet lehine haberleri manipüle etmiyor mu?

Söylenenlerden ziyade manganın yıllardır süregelen gidişatı bu beklentiye soktu. Luffy'nin g4'ü, Zoro'nun yeni atağı, Usopp'un hakisi, Nami'nin klima aygıtı. Eeee insan Sanji'den yeni bir şeyler bekliyor kendi yılında. üstelik adamın, zaman atlamasından beri doğru düzgün bir saldırısını görmedik. Balıkadam Adası'nda bile tek savaşmadı.
Arc sonunda geleceğini düşünüyorum ben şahsen.

Ya işin heyecanı kalmıyor böyle olunca buna üzülüyorum.

Şu seride birileri ölsün artık. Ya da yaralansınlar, bir şeyler kaybetsinler.

Yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık