Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önümüzdeki haftalarda, Katakuri'nin yüzü tamamen açılır ve altından canavar gibi bir surat çıkar, Luffy der ki: ''Senle benim aramda fark yok.'' aynı Arlong'a dediği gibi.. Sonra Katakuri: ''Bu zamana kadar her kes, özellikle de Ana suratıma hakaret etti ve bana yüzümü kapatmamı emretmişti, siz ise benim suratımı normal karşıladınız.'' der ve taraf değiştirir...
Ahaha :oleyo:
Ağlak prenses de gelmiş :D

Nami'nin Zeus'u ayartan hamlesi güzeldi. Ama bizimkiler tam adi ya King Baum'u öldürdüler :(

Ayrıca Mom'ın saldırısında yine çizim hatası mı var? Kılıç en başta sağ elindeydi o_O
Saldırıyı yaparken sağ elinde bitirirken sol eliyle tutuyor. Tekniği böyle, tam bi kılıç ustası...

Bolum harikaydi. Spoiler yorumunda da dedigimm gibi nami hepsini planlamis şansa gelişen bi olay degilmis zeusun olayi. BM nin ruhundan olduğu için oburluk gostermesi cok normal. Su an merak ettigim sey prometheus. Yanlis hatirlamiyosam o Carmel ananin ruhundandi acaba o da Caramel gibi sinsi ve icten pazarlikli midir? Zeusu naminin saf disi birakicagi tamin ediliyordu. Prometheusu da muhtemelen brook halledicek. Bi ihtimal de jinbei ateş vs su muhabbetine :D

Saldırıyı yaparken sağ elinde bitirirken sol eliyle tutuyor. Tekniği böyle, tam bi kılıç ustası...
Mihawk>All.. Nasıl bir teknik öyle anlayamadım işte :) Yani gözümde canlandıramadım. Ama şu Dorry ve Broggy'nin yaptığı saldırıyla aynı herhalde. Hatta Luffy onu anımsıyor gibi geldi bana.

Nami, Zeusu alırsa 10/10 power up valla :D

Prometyus çok pis indi lan o çizimler müthiş. Nova düştü oraya resmen.

Asıl önemli kısım. Şu bölümle beraber birinin Mom'a çökeceğine inancım baya arttı. Çok odaklandılar Luffy ve Begeye gelecek kişinin (çok yüksek ihtimal Kaido ve başlatacağı savaş) geldiğini göremiyecekler bile. Bu Luffylere Wanoyu düşürmek için boş alan yaratıp hem Linlini düşürür hem Kaidoyu zayıflatır. Win win durumu.

Puding aşık olmuş galiba. Alın size Sanji yılının meyvesi yeter :S

Mama'nın saldırısı devlerden aşırma. Saldırıya başlarken Elbaf'ın Mızrağı vıdı vıdı diyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık