Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zeus ve Prometheus çok iyi, cidden.
Bu arcı çok sevmiştim, özellikle karakter tasarımları. Mom'ın geçmişi, gücü ve tayfası müthişti. Ama şu son bölümler... :(

@amaneden Kendi ruhundan bir parça verdiyse tüm karakterler özelliklerini taşıması gerekmez mi? Her biri Mom'ın karakterine sahip olsa da özellikle belirli bir karakteristik özelliğiyle öne mi çıkıyor yoksa? Eğer senin dediğin gibiyse Zeus'un yaptıkları şaşırtıcı gelmez ve daha iyi olur. Umarım öyledir.
Elbette temelde her özelliğini paylaşıyordur fakat ağır basan tarafları olduğunu düşünüyorum. Belki de ben yanılıyorumdur. Belki de Prometheus'a gün ışığı yansısa o da yemeye çalışır. Fakat şu kurgu üzerinden çıkarım yapabileceğim mantıklı açıklama bu.

Yalnız spoileri okuyunca çok kötü bölüm olacak diye düşünmüştüm ancak fena bölüm değilmiş.
Artık spoiler konularına bakmayacağım insanı yanıltıyor.

Elbette temelde her özelliğini paylaşıyordur fakat ağır basan tarafları olduğunu düşünüyorum. Belki de ben yanılıyorumdur. Belki de Prometheus'a gün ışığı yansısa o da yemeye çalışır. Fakat şu kurgu üzerinden çıkarım yapabileceğim mantıklı açıklama bu.
Bana da mantıklı geldi açıkçası. Bu şekilde olursa Zeus'un olayı açıklanabilir. Bu arada Prometheus yapmasın böyle bir şey lütfen. :S

Bölüm güzeldi. Prometheus'un aynı duruma düşeceğini sanmıyorum. Zeus ile karakter yönünden farklılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık