Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 873: Tatlı Bir Engel

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King Baum'un ölmemesi saçmalık. Oda'nın öldürmeme huyu sinir bozucu -Koskoca Kaidou, Kidd'i öldürmüyor, gördüğüm kadarıyla Kaidou'nun kişiliği kimseyi sağ bırakacak tarzda değil-. Amande ortadan ikiye ayırdı yahu King Baum'u. Dikilince kendine gelmiş. Anladığım kadarıyla pastanın yapılması birkaç gün sürüyor. BM'nin hiç ısırık dahi almamış olması en kötüsü zaten. Öyle bir pasta olmalı ki kadın aklından olmalı. Olay Sanji'ye bakıyor gibi dursa da, gidip Sanji pasta yapacaksa bu hiç hoşuma gitmez. Sanji'nin pasifize takılmasından bıkan biri olarak Oda'ya güzel sözler söylemeyeceğim kesin. Şu an dövüşebilecek durumda Jinbei ve Sanji var. Luffy'nin yine bir iki vuruşluk enerjisi vardır. Açıkçası Jinbei ve Sanji'nin BM ile dövüşmelerini isterim. Katakuri mükemmel bir sağ kol. Beş yaşındaki çocuk zekâsına sahip BM'den böyle bir çocuk çıkması ilginç. Luffyler neyse ki Cracker'i indirmişler, kazara Smoothie'yi indirseler şu an yaşamıyorlardı. Yonkou'dan sonra en güçlü ikinci kişisin, kaçmayı seçiyorsun. En azından belli bir süre Yonkou tutabiliyor olman lazım, o kadar gücün olmalı. Pasiflikten ölecek. Opera'nın ölmesi de güzel oldu sevmediğim bir karakterdi.

Ben mi yanlış okudum 2 hafta sonra 2 bölüm birlikte mi verilecek? Jump'tan ikili bölüm çıkacak sanırım.

Yonkou Productions: :oleyo:
"So MS lost their source and are acting like there's scheduling issues. Cool."
Ben mi yanlış okudum 2 hafta sonra 2 bölüm birlikte mi verilecek? Jump'tan ikili bölüm çıkacak sanırım.
İki hafta sonra çift sayı gibi çıkıyor tatille alakalı bir durum, iki bölüm vermiyorlar ama sadece özel birkaç şey oluyor ilave olarak.

Luffy'nin ifadesi efso. :D

Katakuri muhtemelen joker ağızlı çıkacak. kenarlardan yırtmışlar gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık