Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 873: Tatlı Bir Engel

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dışarıdan destek falan gelmeyecek. Kek yapılana kadar bizimkilerin kayıp vermeden o kadını tutması da imkansız. Oda'nın kimseyi öldürmeme huyunu da denkleme dahil edersek haftaya ne olacağı hakkında hiçbir fikrim yok. Bence bunu tartışalım. :(
Bizimkiler sandığımız kadar ezik değil :good: veyahut birileri teleport olacak:(

çok rahatsız ediyor beni şu kek olayları olsun, big mom'un haraketleri olsun. anlıyorum shounen seri ama sevmiyorum bu kadar ciddiyetsiz bölümleri

çok rahatsız ediyor beni şu kek olayları olsun, big mom'un haraketleri olsun. anlıyorum shounen seri ama sevmiyorum bu kadar ciddiyetsiz bölümleri
Bundan ciddi bir ifade nerede görülmüş?

Yetmiş yaşında bu kadın yahu hep mi katakuri vardı. Kaldı ki o pastayı illa ki yemesi lazım. Pastanın yapımı da birkaç gün sürüyormuş. Katakuri olsa bile nasıl durduracak hem. Bankai modundaki ashisogi jizou gibi yardırıyor biri şunu durdursun
Streusen zapt edici işte.

İki hafta sonra:(. Ciddi ciddi gelecek sayı hakkında hiç bir şey düşünemiyorum şimdi, mangaka Jinbei'i öldürtebilir belki.
İki mi hafta sonra? :( Üzüldüm şimdi. Luffy ve arkadaşlarından kimsenin öleceğini düşünmüyorum ben. Seri böyle işliyor çünkü. Ha ölmesini isterim gerçekçilik açısından o ayrı.

Bizimkiler sandığımız kadar ezik değil :good: veyahut birileri teleport olacak:(
Tamamen çıldırmış bir Yonkou var karşılarında. Ezik olmasalar bile nereye kadar dayanabilirler ki? Sanji gidecek de pasta yapıp gelecek de... bu şekilde işleneceğini düşünmüyorum açıkçası.

@amaneden @SPISPW arc'ın direk kendisi, şarkı söyleyen bitkiler olsun, şeker teması olsun big mom'un yemek krizleri olsun yonkou diyince bunu beklemiyordum ben, bm de yeri geldiğinde gerçek bir korsan gibi davranabiliyor, katakuri felanda iyide ne bileyim şu ana kadar en sevmediğim arc oldu bu, yonkou arc'ı olduğu için beklentilerim çok yüksekti umarım fikrim değişir ilerki bölümlerde, trajik birşeyler olur elini kolunu sallıyarak kaçmasın mugiwaralar

@amaneden @SPISPW arc'ın direk kendisi, şarkı söyleyen bitkile olsun, şeker teması olsun big mom'un yemek krizleri olsun yonkou diyince bunu beklemiyordum ben, bm de yeri geldiğinde gerçek bir korsan gibi davranabiliyor, katakuri felanda iyide ne bileyim şu ana kadar en sevmediğim arc oldu bu, yonkou arc'ı olduğu için beklentilerim çok yüksekti umarım fikrim değişir ilerki bölümlerde, trajik birşeyler olur elini kolunu sallıyarak kaçamaz mugiwaralar
Tezatın dibini veriyor aslında Oda bu arc ile bu kadar masalsı bir temanın içinde kadın çocuklarının ruhunu söktü aldı. Ortalığı yarıp geçiyor. İlginç bence ne bileyim tabii kişisel fikirdir.
Bu duruma hiç düşmemişler öyleyse. Plan yok dua ediyorlar. Sanji o pastayı yaparsa secde eder ada sanji ye. Bi de bu herif yedek falan yapmamışsa iş gene özgüvene gelir. Bu adada kimse karışıklık çıkaramaz özgüveni
Girseler bile Streussen yapıyordur yemeği bitiyordur. Şu an sıkıntı onun birkaç gün kalkamayacak olması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık