Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@ch3rl0b11n

Ruh koyduğu seylerde kişilik oluşuyor. Kitabelere hiç bir meyve gücü etki edemiyor diye düşünüyorum. Soru soru no mi ilk açıklandığında kitabe iliskisini bayağı araştırmıştım. Hepsini geçtim içlerinde ruh olsa cizimlere yansıtılırdı diye düşünüyorum. Onun dışında kitabelerde ruh olsa Brook bu kadar rahat kopyalar mıydı o da bilinmez. Çünkü Bege'den şüphelenen yüzü olan kapının anında yüzünü kestiler. Bu ruh konulan canlılar BM'in gemi içindeki casusları gibi. Veya Soru soru no mi'nin önceki sahibi hükümete çocuk satan Carmel'di. Kitabeleri yok etmeyi en çok isteyen topluluk bunu denerdi gibime geliyor. Üstün teknolojiye sahip Wano'nun kitabelere meyve işlemesini engellediğini düşünüyorum. Yapısında pyropbloin olması mümkün. Ve dediğin gibi BM denemiş de olabilir.
Meyve işlemiyor olabilir, ayrı bir araşırma konusu. Ki bence de öyle olmalı. Yoksa onca meyvenin olduğu bu evrende taşlar bu kadar dayanamazdı.
Ama ben meyve işlese ve Mom denemiş olsa bile yazıyı okutacak bir özellik göremiyorum Mom'un meyvesinde. :/

O değilde bölümle, bölüm adının nerdeyse hiç alakası yok :D
İsmi gayet alakalı lan, hatta çok alakalı ve komik de. Türkçeye eksik veya yanlış çevrilmiş. İlerle değil, bastır olmalı çevirisi. Tezahürat yapılıyor Caesar'a burada, haydi bastır deniyor. Bölümde de sürekli kaçış araması ve yılmadan sağa sola uçuşması da ismin tam karşılığı.

katakuri bence bir amiral eder gibi duruyor adam baya iyi
Orasını pek bilemeyeceğim ama etrafında olanları iyi gözlemleyebilen buna göre kararlar verebilen birisi. Ki bu yönü oldukça takdire değer kesinlikle.

Bunun dışında meyvesi de fena değil fakat su ile kolayca avantajının engellenebilir olması kötü onun için.

Umarım herkes bir imparator nelere kadir artık anlamıştır.Luffy yorgunmuş falan diye bahane aramaya gerek yok.Daha mangaya bakmadım ama dövüşmek için yanıp tutuşan Luffy nasıl yorgun olsun.Dişi yiyip içince tekrar çıkan adam luffy Sanji besinini verince depoyu fulledi.

Hep diyorduk Mom Kata'ya sen kimsin çekti aradaki güç farkı epey var diye.Bir imparatorla amiral arasında o civardaki adamlarla ciddi bir fark var dedik ama dinletemedik kimseye.Mangakanın bağıra bağıra anlatması lazım galiba.

Mom böyleyse Korsan kralı siz hayal edin.Boşa 2 amiral indirir denmiyor.2 kraldan biri Wb karşısına 3 amiral diziliyordu tek saldırısını karşılaması için...
Bazen yazacaklarımı yazacak birinin olması ne kadan da hoş oluyor biliyor musun ? :)

+++

Bazen yazacaklarımı yazacak birinin olması ne kadan da hoş oluyor biliyor musun ? :)

+++
G4 Kaido'ya işlemeyecek bu belli oldu.Zaten düşünce kafası acıyan adama işlemesini beklemiyorum.Kkg yerse biraz acıtacak işte Kaido'yu o da ciddi etkilemez.Mangakanın yumruklarla olmayacak demesini şu an daha iyi anlayabiliyorum.Luffy açık yaratacak yada meyvesiyle ittifakı savunacak başka birşeyler düşünecekler.

Luffy Mom'ı alabilecek seviyeye gelince gider tek başına indirir düşüren olmazsa.Pedro'nun falan da hayatı kurtulur.

G4 Kaido'ya işlemeyecek bu belli oldu.Zaten düşünce kafası acıyan adama işlemesini beklemiyorum.Kkg yerse biraz acıtacak işte Kaido'yu o da ciddi etkilemez.Mangakanın yumruklarla olmayacak demesini şu an daha iyi anlayabiliyorum.Luffy açık yaratacak yada meyvesiyle ittifakı savunacak başka birşeyler düşünecekler.

Luffy Mom'ı alabilecek seviyeye gelince gider tek başına indirir düşüren olmazsa.Pedro'nun falan da hayatı kurtulur.
Ben en başından beri Luffy'nin düşünce kafası acıyan adama fiziksel bir üstünlük sağlayacağını düşünmedim. Bence kral haki Kaido karşısında büyük rol oynayacak.

Bölüm çok iyiydi. Oda tam ayarında yansıtmış.

Öncelikle g4'ün Mom karşısında işe yaramayacağı benim için kesinleşmiş kadar oldu. Yumruk tokuşturmaları şu şekilde değerlendirmek gerek, Luffy'nin önceki çarpışmalarından çok farklı. Luffy en güçlü tekniğiyle o yumruğu atarken, Mom ne meyvesini ne de başka bir güç kullanıyor. Sadece yumruğunu sertleştiriyor. Ve bu şekilde bloke işlevi kazanmış oluyor. g4'ün saldırı açısından ne denli bir etkisi olduğu göz önünde bulundurulursa, bu kadının dehşet bir dayanıklılığı var. Bana göre anlam şu, g4 sadece belirli bir süre dayanmasını sağlayabilir Luffy'nin yonkou karşısında. Dövüş devam etseydi bile g4 ile Mom'ın ciddi bir hasar alacağını sanmıyorum.

Yonkounun iki komutanı eksikken bile bizimkilerin geldiği durum ortada. Üstelik bir komutanı da, Smoothie, aktif bile değil. Ortada x vs y şeklinde çizilecek bir durum bile söz konusu değil. Yonkou kadrosundaki bu sıkıntının bizimkilerin kaçmayı başarabilecek oluşlarında büyük etkisi var. Üstüne tamatebako patladı. Bizimkiler gerçekten çok zor bir kaçış gerçekleştirecekler. Ki şu an bile sıkıntılı duruyor. Yardım gelmeden kaçabilirlerse bu bizimkiler için çok başarılı bir iş olmuş olur.

Katakuri'yi ise boşuna favorilerim arasına almadım ilk gördüğüm anda. Ben adamı duruşundan tanırım, hiç hayal kırıklığı yaratmıyor :a:

Bu Katakuri en güçlü sağ olabilir mi bilinmez, lakin adam Frank Zane gibi Zeus pozu veriyor :D Çok havalı,

Smothi'nin olaya dahil olamama sebebi muhtemel Katakuri'nin oradakileri halledebileceğini düşünmesi, mücadele edebilecek bir Luffy var, onuda yenme ihtimali daha yüksek yenilme ihtimalinden.

Ben Linlin'den anne terliği vuruşuyla Luffy'yi uçurmasını bekliyordum olmadı,

Bence Luffy için koka kullanması dahi Luffy için bir artıdır, koka beklemiyordum ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık