Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl bir yardım ? Marco ve Neko tayfayı alıp savaş başlatmaya mı gelecek ? Yahut Luffy'leri ver diyerek Big Mom'ı tehdit etmeye cürret mi edecekler ? Arc bitecek muhabbeti varken yeni bir savaş hayatta başlamaz . Big Mom da tehdite kulak asmaz .

Cypher Pol veya Marine ekipleri baskın yapsalar da , Hasır Şapkalara çiçek verecek halleri yok. Bir şekilde oluşan karışıklıktan kendi çabalarıyla kaçmaları lazım.
Brule'nin boşuna tekrardan karşılarına çıktığını düşünmüyorum .

Devrimcilerin adaya gelip Big Mom'a saldırmaları için hiç bir neden göremiyorum . Sonuçta ciddi bir oluşum , Luffy gibi bir Korsan için dava tehlikeye atılmaz
Bi bakmışsın Sunny gelmiş..

Mevcut şartlarda, yardım gelmezse, kaçabileceklerine ihtimal vermiyorum. Hele ki ayna dünyasına hiç ihtimal vermiyorum. Kimin geleceğiyle ilgili net bi fikrim yok ama güçlü birilerinin geleceğini düşünüyorum.

@Raiden
Kısaca şöyle açıklamıştım; G4 hakiyi vücuda yayıyor. Lakin Luffy savaşırken diğer formlarında hakiyi savunduğu yada saldırdığı yere ekliyor. Bu da G4 deki gibi fütursuz hakı kullanımını önlüyordu. Uyanış Luffy'nin G4 formuna geçtiğinde vücuduna baskı kurmamasina sebep veriyor. Dolayısı ile savunma ve saldırı noktalarına hakı basarak hakisini diğer formlarındaki gibi idare edebiliyor.

Umarım herkes bir imparator nelere kadir artık anlamıştır.Luffy yorgunmuş falan diye bahane aramaya gerek yok.Daha mangaya bakmadım ama dövüşmek için yanıp tutuşan Luffy nasıl yorgun olsun.Dişi yiyip içince tekrar çıkan adam luffy Sanji besinini verince depoyu fulledi.

Hep diyorduk Mom Kata'ya sen kimsin çekti aradaki güç farkı epey var diye.Bir imparatorla amiral arasında o civardaki adamlarla ciddi bir fark var dedik ama dinletemedik kimseye.Mangakanın bağıra bağıra anlatması lazım galiba.

Mom böyleyse Korsan kralı siz hayal edin.Boşa 2 amiral indirir denmiyor.2 kraldan biri Wb karşısına 3 amiral diziliyordu tek saldırısını karşılaması için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık