Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
''Luffy, G4 kullanarak BM ile yüzleşiyor. BM avuç içini çelik kadar sertleştiriyor. İkisi de "Korsanlar Kralı Olacağım!" diyor fakat zarar çıkmıyor.'' @Alpamis çıldırmaya hazır mısın reis? :D

@amaneden çeviri için teşekkürler.

BlackisBack

BM infaz etmeden once dedigine gore Luffy'nin G4 ile oynamis. Yalniz benim icin bile fazla oldu bu. G4'u bu kadar kolay indiriyorsa BM, Luffy dusundugum gibi Kaido'yu yenemez yeni time skip kapida. Stussy tek atmis. Guzel olumler gelsin soyle. Sanji ne yapiyor acaba? Luffy tek basina mi dovusmus? Bolumu beklemek lazim bunlari gormek icin.
sanji napıyor mu oda yerde baygındır garibim :)

BlackisBack

sanji power up alacak derken onu yerde görmek acı verecek ama buna dayanabilirim :(

Dayanıklılık konusunda katılıyorum. Lakin BM tek mi indirdi? Dayak arsızı bildiğimiz Luffy kolayca mı indi? Katakuri'nin yanına yardım gelmesi, Bege söz konusu iken diğer adamların da dalması Luffy ve Sanji'ye başkalarının da dalmış olduğunu düşündürüyor. Ama lanet olası spoiler sadece çöktüler demiş.
O önemli değil ya. Bazen Luffy'yi bu durumlara düşürür. Hele ilk karşı karşıya gelişlerde güçleri göstermek için Luffy'yi kullanır. Bakınız Lucci, Croco, Moria, Arlong, Ceasar, Dof ve daha niceleri. Hatta Mrs. Golden Week, Perona ve Monette bile oldu benzer durumlar.

Lofiiiii wuaaaağğğ :hhh:

Stussy şaşırttı. Merakla beklenen bölüm hala merakla bekleniyor. Gelsin haydiiiiieeee :D
Evet bölüm gelince her şeyi detaylı olarak görürüz. Luffy korsan kral olacaktı, önünü kestiler. Bog Mom teq yiyocok diyenler usul usul gidiyor. Artık BM ya destekle düşer yada bizimkiler kaçar moduna girdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık