Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nasıl düşmüş? Bunu sorgulamadan gaza gelmemek lazım. İki falan yemesi pek mümkün görünmüyor. Bir gariplik var. Sanırım diğer adamlar da karıştı.

Bomba ile anca ezikler düşer.

Stussy, denizci ihtimalini canlandırdı. Denizci diyorum çünkü cp0 muhtemelen indirmeye yetmez.

G4 işlememesine şaşırmadım. Daha önceden KG işlemeyebilir demiştim. Fakat Luffy KG işlemeyen canavarı yenmişti. KKG işlemeyen falan da olabilir. Eğitim zaten Mom gibi anormaller için uygun. Zarar verememe ihtimali yok gibi ama sanırım iş o vuruşlara gelemedi.

Luffy nasıl düşmüş? Bunu sorgulamadan gaza gelmemek lazım. İki falan yemesi pek mümkün görünmüyor. Bir gariplik var. Sanırım diğer adamlar da karıştı.

Stussy, denizci ihtimalini canlandırdı. Denizci diyorum çünkü cp0 muhtemelen indirmeye yetmez.

G4 işlememesine şaşırmadım. Daha önceden KG işlemeyebilir demiştim. Fakat Luffy KG işlemeyen canavarı yenmişti. KKG işlemeyen falan da olabilir. Eğitim zaten Mom gibi anormaller için uygun. Zarar verememe ihtimali yok gibi ama sanırım iş o vuruşlara gelemedi.
Bomba ile dikkat dağılırken bizimkiler tüyer mantıklı tek kaçış yolu görünen bu şuanlık.

Title: You can do it Caesar!

Caesar cries as he holds Bege and flies through the sky. Perospero created a candy wall to stop him getting away.

Ichiji, Niji and Yonji come to Caesar's aid. They break the candy with a combination Attack 'multicoloured bomb'.

Du Feld is sneaking through the castle to find the Tamatebako. He sees Stussy behind him. She shoots him dead with a finger gun.

Stussy was from CPO. Morgans appears and Stussy panics. She tries to open the box but it falls down the castle.

BM and Luffy in G4 face off. BM hardens her palm so that it is hard as steel. They both say 'I'm gonna be the Pk!' But take no damage.

Judge arrives to back up Luffy. But BM breaks his lance in one attack and takes him down.

The Vinsmoke boys turn away from Caesar and head towards Judge. Katakuri appears in front of Caesar. Ichiji holds off Katakuri but Brûlée joins in.

Caesar turns around. Luffy, Sanji and Germa have collapsed. However the fallen Tamatebako explodes just before BM can execute them.

End of chapter.
Bölüm adı: Yapabilirsin Caesar!
Caesar, Bege'yi eline almış uçarken ağlıyor. Perospero şekerden bir duvar oluşturarak onun kaçmasına engel oluyor.
Ichiji, Niji ve Yonji, Caesar'a yardım etmeye geliyor. Alacalı bir bomba ile saldırarak şekeri kırıyorlar.
Du Feld kalenin içinde çaktırmadan Teamatebako peşinde koşuyor. Ardında Stussy'i görüyor. Stussy onu Shigan ile vuruyor.
Zira, Stussy eskiden CP0 üyesiymiş. (Burası değişebilir. Şu an da olabilir, net konuşmak için beklemek gerek.) Morgan ortaya çıkınca Stussy panikliyor. Stussy kutuyu açmak istiyor fakat bomba kaleden düşüyor.
Luffy, G4 kullanarak BM ile yüzleşiyor. BM avuç içini çelik kadar sertleştiriyor. İkisi de "Korsanlar Kralı Olacağım!" diyor fakat zarar çıkmıyor.
Judge, Luffy'e destek olmaya geliyor fakat BM, Judge'ın mızrağına tek atıyor ve onu alaşağı ediyor.
Vinsmoke gençleri Caesar'ı bırakıp Judge'a yöneliyor. Katakuri, Caesar'ın önüne geliyor. Ichiji, Katakuri'yi uzak tutsa da Brulee de Katakuri'ye katılıyor.
Caesar geri dönüyor. Luffy, Sanji ve Germa çökmüş. Fakat BM onları infaz etmeden önce düşen Tamatebako patlıyor.
As I understand it Luffy says he will beat Kaido and then it's BM's turn. BM says he will never beat Kaido and she will never let him get away
Anladığım kadarıyla Luffy önce Kaido'yu yeneceği daha sonra sıranın BM'ye geleceğini söylüyor. BM, Luffy'nin hiçbir zaman Kaido'yu yenemeyeceğini ve Luffy'lerin asla kaçmasına izin vermeyeceğini söylüyor.

Ne oluyor la?

BigMom sağlamlık konusunda zirve olan yonkou, bu durum normal. Kadın çizik almamış hiç. Bu konuda diğer yonkoulardan üstün gösterildi. Haliyle esas problem zaten hasar vermek sonrasında dayanıklılığı o kadar olmayabilir.
Bomba vb alan saldırıları One Piece'te hep iş görmüştür. Yaptığı sarsıntı dengeleri bozabilir normaldir.

@amaneden
Eskiden miymiş meğer? Ben de iki görevi aynı anda yaptığını ve CP0'ın ne kadar geniş çaplı yayıldığını düşünüyordum. :/

Son Kaido eklemesi de ateşkesin habercisi gibi olmuş.

Ne oluyor la?

BigMom sağlamlık konusunda zirve olan yonkou, bu durum normal. Kadın çizik almamış hiç. Bu konuda diğer yonkoulardan üstün gösterildi. Haliyle esas problem zaten hasar vermek sonrasında dayanıklılığı o kadar olmayabilir.
Bomba vb alan saldırıları One Piece'te hep iş görmüştür. Yaptığı sarsıntı dengeleri bozabilir normaldir.
Dayanıklılık konusunda katılıyorum. Lakin BM tek mi indirdi? Dayak arsızı bildiğimiz Luffy kolayca mı indi? Katakuri'nin yanına yardım gelmesi, Bege söz konusu iken diğer adamların da dalması Luffy ve Sanji'ye başkalarının da dalmış olduğunu düşündürüyor. Ama lanet olası spoiler sadece çöktüler demiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık