Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom kesin inecek diyenlere şaşıyorum. Afedersiniz seriyi kendileri mi yazıyor? Bu kadar kesin konuşmamak lazım.
Laf bana mıydı bilmiyorum ama benim demek istediğim inecekse Luffyi Mom'u falan teke tekte indirmesin. Yardım gelsin yada başka bir senaryo ile insin. Yoksa inmemesi çok daha mantıklı olur. Zaten ilk bölümler hariç asla inip inmeyeceğinden tam emin olamadım.

Lafın bana değilse mesajı yok sayabilirsin:D

Sanji'ye power up diye 3 numaraları sarı bir kostüm vermesinler en sonda? Birde sadece bizim vücut yapımız ile uyumlu diye bahane atarlar ortaya. Sanji'den başkası da kullanamaz. Al sana teknolojik power up. Franky'de görünmezlik ekler zırha. Sanji Wano'ya hazır.:oleyo2:

Laf bana mıydı bilmiyorum ama benim demek istediğim inecekse Luffyi Mom'u falan teke tekte indirmesin. Yardım gelsin yada başka bir senaryo ile insin. Yoksa inmemesi çok daha mantıklı olur. Zaten ilk bölümler hariç asla inip inmeyeceğinden tam emin olamadım.

Lafın bana değilse mesajı yok sayabilirsin:D
Yok sana değil. Big Mom inecek burası kesin yazmışlar. Bazı üyeler Oda ile mektuplaşıyor galiba :D Sadece inecek dense bir şey demem :D

Kuzuri

Sanji'ye power up diye 3 numaraları sarı bir kostüm vermesinler en sonda? Birde sadece bizim vücut yapımız ile uyumlu diye bahane atarlar ortaya. Sanji'den başkası da kullanamaz. Al sana teknolojik power up. Franky'de görünmezlik ekler zırha. Sanji Wano'ya hazır.:oleyo2:
Hahahahaha :) ama şoyle bisey var kostüm gelirse hem hayal kirikligi hem karizma gider benden soylemesi :(

Kesin inecek diyeni görmedim ben. Buradan onlara şunu söylüyorum çok emin konuşmayın. İnmeme ihtimali var falan da diyin. Sonra inmezse kötü olur çünkü :D
Öyle bir durum varsa bilelim yani :D Gelecek arklar hakkında bir iki şey sorsunlar bari :D Şaka bir yana çok karıştı bu ark. Araya birileri girmezse inmesi çok zor. Ben ışık göremedim bizimkilerde. Zaten o kadar Kaido için uğraştık sürekli. Bir dünya müttefik falan. Bir de bir Yonko bu kadar çabuk inerse hiç zevk almam.

Öyle bir durum varsa bilelim yani :D Gelecek arklar hakkında bir iki şey sorsunlar bari :D Şaka bir yana çok karıştı bu ark. Araya birileri girmezse inmesi çok zor. Ben ışık göremedim bizimkilerde. Zaten o kadar Kaido için uğraştık sürekli. Bir dünya müttefik falan. Bir de bir Yonko bu kadar çabuk inerse hiç zevk almam.
Inmezse de sıkıntı büyük. Pudding, Brulle falan mom tarafından öldürülür. Baratie, kamabakka, Fishman, dressrosa falan ortada kalmaz. Ben hala Germa ve davetlilerden umutluyum. Veya mahkum kütüphanesi Vs. Yoksa bizimkiler Mom'u indiremezler.

Inmezse de sıkıntı büyük. Pudding, Brulle falan mom tarafından öldürülür. Baratie, kamabakka, Fishman, dressrosa falan ortada kalmaz. Ben hala Germa ve davetlilerden umutluyum. Veya mahkum kütüphanesi Vs. Yoksa bizimkiler Mom'u indiremezler.
Geçen biri yazmıştı. Big Mom'ın içindeki Carmel ortaya çıkacak ve Big Mom düzelecek diye. Bana mantıklı geldi. O zaman her şey çözülür. Onun dışında her türlü sıkıntılı. Oda'nın hem inmez hem de iner diyenleri tatmin edecek senaryo üreteceğini düşünüyorum.

Roger ve WB arasında D ile ilgili konuşma olmuştu sanırım, bu tarz bir konuşmayı Big mom lada yapmış olabilir mi? Big mom luffy e Monkey D...? diye seslenmişti konuşmalarında. Big mom Luffye sempatiklik duyabilir mi? Neden olmasın :) Bulundukları durumdan nasıl cıkacaklar cok belirsiz durum böyle bir ihtimal olabilir bence. Big momla beraber olup Kaidoyu yemesinler :D Haha :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık