Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorumları okurken gözlerim kanadı. Big Mom Bege'yi tekleyemedi diye Big Mom'ı ezenler, Bege tek yemedi diye Bege'yi göklere çıkartanlar, ship olayını iyice abartan fanlar, ship yapmak sığlıktır diye tespit kusan garipler, Luffy bu arc çok pasif kaldı diyenler, hazinenin aşağıya düşmesini Big Mom'ın ineceğine yoranlar... :(
en entel adam bile gözü magazine takılınca kendini geri tutamaz. :D ... ama Robin olayı gerçekten hoş değildi. Amerika'nın bağımsızlığı için İngilizlerle savaşan Çelik Blek bile hatunlara; " Vatanımı özgürleştirmeden hiç bir kadınla birlikte olamam." diyordu. Dragon dünya'ya savaş açmış biri iken: uçkuru için bir kadına devrimin ışığı dedirtmez... Shonen mangalarında aşk evlilik sapıklık doğal şeyler. Mesela Bulma Vageta'dan veledi zina yapmıştı.(Trunks) ama yıllar boyunca sevgilisi olan Yamcha'yı dehlemişti... yazarlar bunları garip görmüyorsa bence sen de yorum yapanları garip görme...

Son düzenleme:
Vito kalede çocukluk kahramanlarıyla muhabbetlerde :D

Bi de Vito demişken. Bu herifin elindeki, alnındaki, Goti'nin kalkanındaki, Bege'nin kale formundaki Garip T, F karşımı karakter ne anlama geliyor acaba :S

Güzel bölümdü, özellikle germa sahnelerinde baya gaza geldim ve daha fazla sahne göreceğimizi düşünüyorum onlarla ilgili.

Sanji + Ichiji vs Katakuri
Nami + Reiju vs Smoothie

Böyle olsa Mom dışında kalanları Yonji, Niji, Judge, Pedro, Cc, Brook, Carrot vs. bir şekilde hallederler gibi. Tek sıkıntı Mom burada, daha önce de dendiği gibi Mom olmasa bir şekilde indirirlerdi hepsini.

Caesar dan beklentileriniz neler?

Şimdi direk topun ağzında, Bm tayfası kellesini almak istiyor. Eğer ölmezlerse Germa ile ortak olur mu acaba?

Eğer Linlin Prometheus ve Zeus'u ortaya çıkarırsa dövüşlerde Nami gösteri yapar. Ki yapsın da! Tayfa git gide gözden düşüyor. Adları bile alınmıyor vs eşleştirmelerinde. Tamatebako olayı da Lola muhabbeti gibi çıkarsa şaşırmayın. Şu şöyle olacak denilen her şey yalan oldu. Gel de bekle şimdi iki hafta:mincika:

Bu Germa, bir gezegenden başka bir gezegene uzay yolculuğu yapıyormuş da gemileri arızalanınca OP evrenine tesadüfen iniş yapmış gibi duruyor. Bunun başka bir izahı olamaz. :/

Reis de bunların dönüşümü esnasında, bunlar ne yapıyor lan demiştir.

Smoothie ''Boy kavakta da var'' lafını yaşatmak için var galiba. İlk göründüğü bölüm kendimi ilk fan ilan etmiştim bir de. Nereye elimizi atsak kuruyor.

Bu arc en beğendiğim bölümdü. Luffy'nin kaleyi görünce verdiği tepki beklenen bir şeydi ve güzeldi. Birilerine zarar vermediği sürece saflıklarını seviyorum kaptanın.

Luffy klasik ama Brook'taki rahatlığı çözemedim. Bu arc çok puan topladı iskelet.

Nami'nin bu arc boyunca verdiği tepkilerden sonra Sanji'yle birlikte olabilecekleri ihtimali kuvvetlendi benim gözümde.

Bu saatten sonra aksiyonsuz bölüm olmaz sanırım. Ara yine tam zamanında geldi.

Big Mom'un kral hakisiyle bayılmayan baya bi düşman var. Adlarını bilmediğimiz sağlam adlar var gibi. Adlarını bildiklerimiz:

Big Mom
Katakuri
Smoothie
Perospero
Compote
Daifuku
Oven
Mont dor
Galette
Streusen
Pudding
Brulee (Kurtarıldığına göre savaşır)
Amande(Emin değilim)

Bizim ittifak:

Luffy, Sanji, Nami, Chopper, Brook
Carrot, Pedro, Jinbe
Bege, Vito, Goti, Ceasar
Judge, Ichji, Niji, Yonji, Reiju

Toplam 17 kişi var. Azımsanmayacak sayı gerçi. Big Mom tarafında adlarını bildiğimiz 13 kişi. Sırf bu 13 kişiye karşı savaşsalar bile galibiyet şansları çok az ki Brulee seviyesi en az 10 kişi var bence adlarını bilmediklerimizden. Big Mom, Katakuri ve Smoothie'yi bire birde alacak birinin olduğunu düşünmüyorum. Bu seviyeye yakın Luffy ve Jinbe var sadece. Kaçmaktan başka şansları yok o bile yok gibi. Ne olacak dört gözle bekliyorum. Hasırşapka ekibi tarihindeki düştükleri en kötü durum bu galiba.

Bu arc en beğendiğim bölümdü. Luffy'nin kaleyi görünce verdiği tepki beklenen bir şeydi ve güzeldi. Birilerine zarar vermediği sürece saflıklarını seviyorum kaptanın.

Luffy klasik ama Brook'taki rahatlığı çözemedim. Bu arc çok puan topladı iskelet.

Nami'nin bu arc boyunca verdiği tepkilerden sonra Sanji'yle birlikte olabilecekleri ihtimali kuvvetlendi benim gözümde.

Bu saatten sonra aksiyonsuz bölüm olmaz sanırım. Ara yine tam zamanında geldi.
Roger'a ''ha şu bizim çaylak korsandan mı bahsediyorsunuz'' demiş birisi reis.
yani reis için her yer her durum angara :D

Caesar dan beklentileriniz neler?

Şimdi direk topun ağzında, Bm tayfası kellesini almak istiyor. Eğer ölmezlerse Germa ile ortak olur mu acaba?
en büyük beklentim tayfaya gelmesi ama Begeye yanaşmış, Bege ölürse bi şansımız var belki. Kesinlikle tayfada görmek istiyorum böyle bir karakteri olam adamı.

Garp vs mom eski halleri ?
Mom zaten şuan zirve noktasındadır.
Garp'ın gençlik hali yani zirvedeki gücü, Momı değil sadece şuan tüm imp. yer

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık