Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nin yonkou olmak isteyecegini sanmiyorum ama BM duserse bege younko olmak isteyebilir Big Father adini alir sonra :)
Sayın kuzu:D
Gol d Roger beyfendi de korsanlar kralı olmak istemedi, o ad yakıştırıldı:ehe:
Yani gazetede ne yazarsa o; yeni yonkou derlerse; herkes öyle bilir Luffy'nin isteyip istememesi önemli değil:D

Kuzuri

Sayın kuzu:D
Gol d Roger beyfendi de korsanlar kralı olmak istemedi, o ad yakıştırıldı:ehe:
Yani gazetede ne yazarsa o; yeni yonkou derlerse; herkes öyle bilir Luffy'nin isteyip istememesi önemli değil:D
Doğru tabikide öyle ama luffy begeye birakabilir pozisyonu o yuzden oyle dedim :).:) :) :) :) :) :)

Hazine sandığı eninde sonunda açılacak. Bu büyük ihtimal ya bizimkiler kaçtıktan sonra yada yakalandıktan sonra olacak... Şimdi mantikli düşünürsek kaçmak çözüm değil çünkü Big Momin istihbaratının nasıl olduğu pekoms ile gözümüze iyi sokuldu. Tek ihtimal savaşmak güzel bir vs izleyeceğiz gibi gözüküyor ...tabi denizciler orayı basmazsa yeni serefsiz amiralimiz teşrif eder mi merak etmiyor değilim

Kuzuri

Hazine sandığı eninde sonunda açılacak. Bu büyük ihtimal ya bizimkiler kaçtıktan sonra yada yakalandıktan sonra olacak... Şimdi mantikli düşünürsek kaçmak çözüm değil çünkü Big Momin istihbaratının nasıl olduğu pekoms ile gözümüze iyi sokuldu. Tek ihtimal savaşmak güzel bir vs izleyeceğiz gibi gözüküyor ...tabi denizciler orayı basmazsa yeni serefsiz amiralimiz teşrif eder mi merak etmiyor değilim
Hani diyelim kactilar. Adalari kim koruyacak sonra balikadam adasina rezil olur cunku orda bir ton laf soyledi
Bm ye. BM de birakin gelsin gel hele gel dedi :) ama bende disaridan birilerin veya birisinin eklenecegini dusuniyorum.

Hani diyelim kactilar. Adalari kim koruyacak sonra balikadam adasina rezil olur cunku orda bir ton laf soyledi
Bm ye. BM de birakin gelsin gel hele gel dedi :) ama bende disaridan birilerin veya birisinin eklenecegini dusuniyorum.
Zaten kehanete göre BAA'nın yerle bir olması gerekiyor. Kadının tüm kehanetleri tutmuş. Kaçmaları daha mantıklı oluyor.

Luffy ile ittifak olan biri ölmez. Luffy garantisi mevcut. Kralı gelsin yazar kalemi Luffy'e oynatır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık